Siatkówka amatorska Ujeścisko Łostowice Kowale Chełm

Temat dostępny też na forum: Siatkówka Ujeścisko
Witam,

Chciałbym dołączyć (ewentualnie stworzyć) do grupy osób amatorsko grającej w siatkówkę w okolicach ul. Świętokrzyskiej / Havla w Gdańsku. Czy jest gdzieś może w okolicy jakaś ekipa wynajmująca salę dla której dodatkowy gracz nie byłby problemem? Proszę pisać nawet jeśli są to jakieś dalsze dzielnice. lonedream@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka amatorska Ujeścisko Łostowice Kowale Chełm

Witam
Z checia tez bym , gdzies dolaczyla pograc. Najchetniej okolice Oruni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
ja również bym dołączył do takiej grupy - gramy w Tczewie we wtorki, ale oprócz tego z chęcią jeszcze 1 dzień przeznaczył na siatkę w Gdańsku :)
mail: sadek.neptun@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualne? Jak poziom rookie to ja chętnie dołączę lecz raczej tylko od czwartku do soboty mi pasuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też byłabym zainteresowana :) Jeśli to nadal jest aktualne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualne, gracie coś ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka amatorska Ujeścisko Łostowice Kowale Chełm

Cześć chętnie dołączę do grupy amatorskiej, kowale, okolice lostowic po morene a nawet dalej :) brakuje kogoś? Odzywajcie sie 787513080
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez chętnie się dołączę wiek 30+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka amatorska Ujeścisko Łostowice Kowale Chełm

Podłącz się do zapytania. Szukam czegoś w okolicach Gdańska Południe. Niestety sama nie dam rady wynająć sali gdyż nigdzie nie ma już miejsc. Tel. 501 561 819
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

Quercus (13 odpowiedzi)

Quercus powstaje w południowej części Gdańska, w zielonej okolicy, nieopodal zbiornika wodnego....

Zdrovo (6 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, które uspokaja, motywuje do aktywności fizycznej - z...