Siatkówka na plaży

Czy znalazł by się ktoś chętny do gry w siatkę na plaży - Jelitkowo. Fajnie było by stworzyć grupę na okres wakacji- ja jestem chętna!! a Wy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

a my w gdyni ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

@kiki
Gracie w Gdyni ?
Szukacie chętnych?
W jakie dni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

w Gdańsku ludziska grajmy;)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

siemka , tez z kolezanka chcemy pograc , kiedy i wgl. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

Hej . Chętnie dołączyła bym do gry:) w Jelitkowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

To już dwie osoby !!!! Hejjjj kto jeszczę jest chętny?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

Ja mieszkam na Żabiance i zawsze jak widzę jakąś ekipę której brakuje ludzi to jeśli znajdzie się miejsce to chętnie pogram :) wiec napisz tylko kiedy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

hej! ja jestem chętna na Jelitkowo. Jaki jest wasz poziom? ja raczej słabo gram, ale chciałabym się głównie poruszac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

nio super to w takim razie mamy ok.5-6 osób;) - w takim razie w jakich godzinach - w jakie dni Wam odpowiada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

Co do terminu i godziny, to raczej po 17, słońce słabiej grzeje i każdy zdąży wrócić z pracy/uczelni i ogarnąć się trochę w domu(ale mi poniedziałek nie pasuje bo gram na sali o 18). Jest jeszcze weekend, ale z doświadczenia wiem, że gra na kacu to żadna przyjemność :) Co do poziomu, to jeśli ktoś ma podstawy, umie zaserwować, odebrać zagrywkę, odbić w górę i przebić to już jest dobrze (chociaż wiem, że nie zawsze może wyjść), ważne że się stara i chce się uczyć a z czasem umiejętności pójdą w górę. Gorzej może być z miejscem bo na Jelitkowie chyba są 3 boiska ( 2 koło strumienia i jedno koło Parkowej), ale bardzo często są zajęte i chyba własną siatkę i linie wypada mieć(ale tutaj nie jestem pewien).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

gramy ciedzienie w jelitkowie - od ok. 9-13 więc jak jest ktoś chętny dołączyć zapraszamy - mamy siatkę i piłki ;) później po lecie zastanowimy się co robić dalej - może uda się stworzyć grupę i wynająć sale..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

halloo jutro piękna pogoda -zbieramy się do kupy ;) i przychodzimy grać - dziś to wyglądało marnie - nikogo chętnego - masakra - każdy wolał się chyba wylegiwać na piachu ;)!!!!!! jutro przed 9 jesteśmy !!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka na plaży

Ja chętnie pogram na plaży:) adi_nasa@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0