Siedlce, Zakopiańska, warto zamieszkać?

Temat dostępny też na forum: Siedlce
Witam, planuję z narzeczoną zamieszkać na siedlcach, przy ulicy Zakopiańskiej. Przeprowadzamy się z Przymorza, prawie że przy pasie nadmorskim i boimy się, że nie będzie gdzie wyjść na spacery itd. Ponadto, ponoć jest duży problem z parkingiem. Co myślicie o ofercie mieszkania 80m2 za 530.000 PLN do sredniego remontu? Mieszkanie w 3 pietrowym bloku. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy na prawdę uważasz, że na podstawie tych paru zdań można wycenić mieszkanie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siedlce to na razie zapomniana dzielnica. Stad ceny atrakcyjne,mimo ze to bardzo blisko centrum. Powoli sie to zaczyna zmieniac, Coraz wiecej wprowadza sie ludzi mlodcyh, sporo z nich odziedziczylo miekszanie po dziadkach... Zakopianksa jest na plus, bo nie jest tak glosno jak na Kartuskiej. Mieszkania tam bodowane byly z cegly, czesc jako wypalone ruiny, czesc od podstaw. WArto sprawdzic, jaki to byl blok. Wazne jest, czy busynek jest ocieplony. Jesli tak, to bedzie maly czynsz. Ja tam miekszam od 3 lat, mieszkanie kupilem od spadkobiercow do calkowitego remontu 4 lata temu za 200 tys. Teraz jest okolo 750 tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja sie 3 lata temu wyprowadziłam z Zakopiańskiej na nowe osiedle i nie żałuję, mimo ze lokalizacyjnie tam było bliżej Starego Miasta. Ogolnie jest to wąwóz wiec jest zawsze wilgotno, wszedzie pagórki wiec nic nowego nie ma jak wybudować. Zapomnij o parkowaniu auta. To chyba było najgorsze, czasem 40 min szukałam miejsca. Dużo starych ludzi, trochę szczerze mówiąc dziadownia. Chodniki połatane wszelkimi rodzajami płyt i wylewek, nogi idzie połamać. Na plus są pobliskie Forty i to wszystko. Nie robia zadnych fajnych inwestycji dla wygody człowieka. Ja bym nie chciała wrócić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...