Daniel - opinia (1) Szczerze polecam firmę, a szczególnie Panią Klaudie, która bardzo... Daniel Aleksandra - opinia (1) Przy sprzedaży swojego mieszkania miałam propozycję współpracy od wszystkich... Aleksandra Emilia - opinia (1) Polecam Pana Janusza który z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem... Emilia
Beata - opinia (1) Moja współpraca z biurem sikora nieruchomości ograniczała się do kontaktu z... Beata Alicja - opinia (1) Szczerze polecam, Pani Klaudia korzystnie sprzedała mieszkanie rodziców,... Alicja Andrzej - opinia (1) Profesjonalna i miła obsługa. Firma godna polecenia. Andrzej Vasyl Huzych - opinia (1) Kupiliśmy mieszkanie sprszedażą którego zajmowała się agencja Sikora.... Vasyl Huzych Ivona U - opinia (1) Super współpraca i opieka. Byłam kupującym prowizje od sprzedaży agencji... Ivona U Natalia - opinia (1) Polecam!!! Profesjonalni , pomocni , przesympatyczni !!!! Natalia Dorota - opinia (1) W pełni profesjonalna obsługa. Miałam okazje sprzedawać dom w firmą Sikora... Dorota Bartosz - opinia (1) Biuro na medal! Mieliśmy przyjemność sprzedawać mieszkanie z pomocą Pani... Bartosz Karolina - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Karolina. Byłyśmy w stałym... Karolina Miłosz - opinia (1) Zgłosiłem się do Pani Karoliny w celu w sprzedaży swojego mieszkania. Od... Miłosz Alicja Borek - opinia (1) Jestem bardzo usatysfakcjonowana współpracą z Panią Klaudią Glinką .... Alicja Borek Ewelina - opinia (1) Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości sikora, a w szczególności Panią... Ewelina Przemek Kwiatkowski - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Sikora Nieruchomości a w szczególności Panią Klaudię... Przemek Kwiatkowski Jerzy Daszkiewicz - opinia (2) Jesteśmy pełni uznania dla firmy Sikora Nieruchomości która zajmowała się... Jerzy Daszkiewicz Karol i Jowita - opinia (1) Serdecznie polecam. Pani Klaudia stanęła na wysokości zadania. Ma... Karol i Jowita Jj - opinia (1) Miła pani,wszystko dokład wyjaśniła odnośnie nieruchomosci Jj Marcin Peszka - opinia (1) Współpraca z p. Klaudią była rewelacyjna. Wszystko wytłumaczyła i... Marcin Peszka