Tomasz - ocena (2) Współpraca z Panią Sylwią na każdym etapie cechowała się pełnym... Tomasz Michał - ocena (2) Szczerze polecam biuro pośrednictwa nieruchomościami Silva Creative Estate.... Michał Cezary i Magdalena - ocena (1) Serdecznie polecam biuro Silva Creative Estate - Sylwia Orlikowska dla... Cezary i Magdalena
Zbyszek i Mirosława - ocena (1) Polecam współpracę z biurem Silva Creative Estate i Panią Sylwią Orlikowską,... Zbyszek i Mirosława Małgorzata - opinia (1) Pani Sylwia oprócz profesjonalnego podejścia do klienta i całego procesu... Małgorzata Bartek - opinia (1) Współpraca z Panią Sylwią Orlikowską to czysta przyjemność! Wysoka... Bartek Julita - opinia (1) Współpraca z Biurem Nieruchomości Silva Creative Estate to była czysta... Julita Andrzej Sz. - opinia (1) Kolejny raz skorzystałem z usług Pani Sylwii Orlikowskiej reprezentującej... Andrzej Sz. Magdalena - opinia (1) Pani Sylwia to profesjonalistka. Dba o wszystkie szczegóły, ma niezwykle... Magdalena Pozdrawiamy Brygida i Wiesław - opinia (1) Biuro Nieruchomości Silva Estate jako jedyne potrafiło w szybki i wyjątkowy... Pozdrawiamy Brygida i Wiesław Justyna - opinia (1) Współpraca z panią Sylwią to sama przyjemność.Nie trzeba o nic sie martwić... Justyna leszek - opinia (1) Profesjonalna i miła obsługa, szybka realizacja zlecenia. Polecam leszek Andrzej M - opinia (1) Z natury niechętny do współpracy z żadnymi agencjami po sfinalizowaniu... Andrzej M Jacek - opinia (1) Szczerze polecam biuro Silva Creative Estate , Pani Sylwia to prawdziwa... Jacek Krzysztof - opinia (1) Biuro Silva Creative Estate polecił mi bardzo dobry kolega, któremu Pani... Krzysztof Marcin - opinia (2) Serdecznie polecam Biuro Silva Creative Estate a w szczególności Panią Sylwię... Marcin Adam Borowski - opinia (1) Na początku nie byłem przekonany do współpracy ze względu na wyłączający... Adam Borowski ANNA - opinia (2) Współpraca z Panią Sylwią to sama przyjemność, pełen profesjonalizm.... ANNA