Single czy w związku?

gdzie się lepiej odnajdujecie?
gdy jesteście sami, niezależni, nikt wam niczego nie karze i możecie robić to na co macie ochotę czy może wolicie związek - zawsze możecie liczyć na drugą osobę, macie przyjaciela i kochanka/ę w jednym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wyobrazam sobie siebie jako singielki;p jestem osoba stworzona do przytulania, pieszczenia i kochania po prostu:) nie wytrzymalabym sama i brakowalo mi tego na maksa, dlatego dla mnie lepszy jest zwiazek i to najlepiej trwaly, a nie jakies przelotne znajomosci.
Ograniczen w zwiazku nie mam zadnych, poza tym, ze mam jednego jedynego faceta, wiec inni nie wchodza juz w gre ;) ale tak to robie co chce, bez zadnych wyrzutow, scen zazdrosci czy cos;p i mojemu facetowi staram sie zapewnic to samo. Zapewnic, bo jestem troche bardziej zazdrosna i czasami bywam zaborcza(np. raz zabronilam mu sie spotkac z dziewczyna, ktora go podrywa i z ktora kiedys krecil xD). Ale staram sie nie nakladac wielu zakazow, bo uwazam, ze to sie nie sprawdza w zwiazku;p
Podobnie jak nie sprawdza sie w zwiazku samotnosc i przezywanie osobno porazek, smutkow, radosci;p w zwiazku trzeba sie cieszyc triumfem ukochanej osoby i plakac razem z nia, gdy sie cos nie uda. Poza tym trzeba sie wspierac i pocieszac:) Ogólnie ostatnio testuję działanie feromonów, postanowilam zobaczyć czy to działa czy nie i jak na razie widze efekty na plus.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otóż nagle, zupełnie znikąd pojawił się pomysł że każdy, nawet największy pasztet świata przestaje być nieszczęśliwym samotnikiem, a staje się singlem. brzmi ładnie? Ładnie. No to lecimy dalej. Mamy już fajnie brzmiącą, chwytną nazwę, w sam raz na ewentualny podrywik. Wciąz pozostaje w mózgu poczucie pustki wywoływane myślą ""jestem słaby bo wciąż nie mam d*py"". Jak możnaby to wyeliminować?
Już wiem! Każy singiel jest singlem z wyboru. jest już lepiej, pewność siebie zaszczepiona, można jeszcze tylko wylansować się na coś a'la pedałek i na tym gruncie wyrastają nam dziwne typy- na przykład lebioda wyrywająca wszystko co się rusza, no ale że jest Signlem- nie może się angażować (broń Boże, bo mógłby się rozpaść). Więc odgrywa jakąś średnio udaną hybrydę dr. Housa i Hanka Moody'ego i kładzie łapy na wszystkim co z lansem zwiazane. Wokół siebie mam takich z pięciu. Każdy zadeklarowany singiel.

Do czego zmierzam- dla mnie bycie singlem z wyboru w prostej linii wiąze się ze sprinterską poligamią (chłop prosty by powiedział- poruchać trzeba), którą tępie niemalże tak samo zajadle jak otyłość.

U kobiet formy singlowania które spotkałem ograniczały się do usprawiedliwiania największych stolców które zrobiły tym, że 'nie przemyslalam, bo sie nie angazuje', a następnie bieganiem do mnie i przepraszaniem. ;P

Ogólnie to mam miliard myśli na ten temat, nie chce mi się pisac kolosalnego posta, ale temat jest mi bliski. Pomysły na jakieś g*wniane ukrywanie emocji (a one przecież są DOBRE) które płyną wraz z prądem zachodniego modernizmu są mi obce.

Taa, ja po prostu lubie ludzi pozostających w związkach, albo chociaż takich którzy dla zasady przed nimi nie uciekają. Co do fermonow to miałem dwa takie zapachy, mianowicie Love Desire oraz pheromone essence, obecnie co jakiś czas używam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

NIe wiem czy wierzyc w te feromony czy nie.... Miałam jedne, zamówiłam sobie raz na próbe jakies tanie z allegro ale działanie słabe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Być może po prostu nie zamówiłas sobie feromnów. Porządne feromony swoje kosztuja, sama mam love desire premium. Tanie nie były tale tak jak pisałam widzę działanie, szczegolnie na mężczyzn w mojej pracy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i bym sobie taki zapach kupiła ale na razie jestem w zwiazku i nie wiem co by mój facet o tym pomyslał ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może za krótko żyjesz na tym świecie albo nie zauważyłeś że człowiek do wszystkiego musi dorobić ideologię albo nazwać rzeczy "nienazywalne". A może to tylko reklama feromonów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIe musi wiedzić czym się psikasz, nie musisz mu koniecznie o tym mówić. Sama zresztą kupiłam sobie ten zapach nie do podrywania ale po prostu przeczytałam sobie poradnik manipulacji w biznesie bo chciałam nawiązywać lepsze kontakty w pracy i tam polecali stosowanie feromonów.Tak więc postnaowiłam wypróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej być singlem niż tkwić z toksycznym człowiekiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Single czy w związku?

w zwiazku... co prawda ostatnio roznie bywalo miedzy nami.. sfera erotyczna leżała :( na szczescie troche sobie urozmaicilismy to i owo i udało sie nam wszystko odbudowac, teraz jest tak, jak na poczatku zwiazku ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Single czy w związku?

ooo a coz to za urozmaicenia? chetnie sie czyms zainspiruje bo u nas to masakra... nic sie nie dzieje w naszej sypialni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Single czy w związku?

jakas ładna bielizna? zabawki erotyczne? jakies fajne akcesoria do masazu erotycznego? pomyslów moze byc milion. Na superlove.pl znajdziesz wszystko, co moze sie przydac do uwodzenia faceta :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajnie jak boty ze sobą dyskutują wrzucając tandetnie reklamę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kalina, loginka. Przestań używać tych zabawek erotycznych, bo od tego masz rozdwojenie jaźni i piszesz sama ze sobą. Ja wiem, że reklama dźwignią handlu, ale trochę pomyśleć wypada....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Single czy w związku?

U mnie też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie w związku ;)
Jestem wręcz przyzwyczajona, że mam obok siebie kogoś, kto zawsze mnie przytuli i wesprze kiedy będę tego potrzebować. To samo lubię dawać od siebie. Uważam, że to bardzo ważne. Tak samo jak potrzeba pobycia samej, chyba każdy czasem taką miewa ;D Ale wtedy wystarczy kilka godzin i już myślę o moim mężu. Bardzo się cieszę, że rozumie on moje potrzeby :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako dorosła osoba nigdy nie byłam singlem, więc ciekawi mnie jak to jest. Mimo to, w moim długim i szczęśliwym związku jest mi naprawdę dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nigdy nie bylam w zwiazku, w ktorym moglam liczyc na druga osobe. Zawsze bylo dobrze pod warunkiem, ze ladnie wygladalam i bylam bezproblemowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, jak długo tak pociągniesz... Bo chyba długo się nie da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładnie wyglądać i nie stwarzać problemów, to chyba nie zbyt wygórowane oczekiwania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wole byc sama i korzystac z zycia :D zalozylam sobie nawet konto na adoreo.com i tam zarabiam i poznaje facetow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zajrzałem i ... bez zachwytów. No, ale co kto lubi. Ja wolałbym się przytulić przed snem na codzień, niż mieć dopływ kasy co kilka dni. Pytanie, co za 15 lat:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz... wszystko ma swoje plusy i minusy ;) Ale sama chyba wolę związek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 miesiace temu zakonczylam mega toksyczny zwiazek.. fakt bylo mi latwo finansowo ale psychicznie mialam dosc zycia.. nic mi nie bylo wolno, wszystkiego mi zabranial, bardzo zazdrosny... teraz odzylam, musze dorabiac na internecie bo brakuje mi na rachunki, zalozylam konto na Adoreo wiec nie dosc ze zarabiam szybko kase to sie jeszcze dowartosciowuje piszac z mezczyznami :D odetchnelam pelna piersia w samotnosci i mysle ze w najblizszym czasie sie to szybko nie zmieni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W prawie każdym wątku reklama tej samej strony... Wyluzuj ile można... To naprawdę już jest nudne. Jeszcze odpowiadanie samej sobie z wielu ników. Ludzi za i**otów uważasz, że nikt się nie zorientuje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Biznes nie idzie, kasy nie ma to trzeba jakoś za darmo i na siłę pchać reklamę gdzie sie da. Nikt nie myśli o tym, że robi z siebie g__pka i zniechęca ludzi to reklamowanego produktu/usługi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem mężatką i mam dwoje dzieci - chłopca i dziewczynkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej związek - poczucie bezpieczenstwa rządzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...

Szukam prawnika rozwodowego (25 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

Tabletki powiekszające biust perfect bust czy działają? (46 odpowiedzi)

Gdzieś przewinęła mi się ostatnio reklama tych tabletek i zastanawiam się czy takie tabletki mogą...