Siódme Niebo

Chciałabym kupić dom na Osiedlu Rodzinnym (Siódme Niebo), bede wdzieczna za wszystkie oponie dot tego osiedla. jaka jest jakosc wykonania domow? mam synow, ktorzy ucza sie w liceum a gdansku jak z dojazdem autobusowym>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 45

Re: Siódme Niebo

Witam Sąsiadów! My kupiliśmy bliźniaka też na skraju osiedla- odbiór na luty 2013. Mąż - zawodowy budowlaniec, nie miał wątpliwości co do domków - wszystko wygląda bardzo dobrze - wykonanie, materiały.Dlatego się zdecydowaliśmy na zakup. Oczywiście mogą się trafić drobne usterki - tak się dzieje prawie wszędzie. Co z dojazdem autobusem, nie wiem. Na razie mamy małe dziecko, także my bardziej interesujemy się szkołą. Droga dojazdowa - głównie płyty jumbo, ale tylko do pewnego miejsca, nie ma chodników, co jest wadą, ale w końcu wieś to wieś. Banino się rozrośnie, infrastruktura też się poprawi, wcześniej czy później. Myślę że gdy zakończą budowę, osiedle będzie prezentowało się niesamowicie efektownie. Już teraz wygląda imponująco. Bedą wewnętrzne drogi i obsadzenia roślinami. O takim czymś zawsze marzyliśmy. Teraz skupiamy się na zmianach w domku. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Siódme Niebo

ale jesli chodzi o odbior z papierami do notariusza? Bo z tego co wiem mozna bylo wczesniej bez papierow? I jak Panstwo zadowoleni? z tego co widzialam w poniedzialek jak bylam to bardzo ladny ten 1 szereg:-)) A Panstwo maja dolne czy gorne mieszkanko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siódme Niebo

POPRAWKA- do końca stycznia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siódme Niebo

mieszkanie odebraliśmy jakis miesiąc temu. 1 szereg miał byc na grudzień do końca lutego no i sie wyrobili :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siódme Niebo

No jezdza ale od pentli a to jest tam kolo szkoly tam gdzie biuro siodme niebo.Mam nadzieje ze jak sie Banino rozbuduje to komunikacja tez edzie lepsza.Poki co bardzo mi sie osiedle podoba .Jesli chodzi o drogi developer po skonczeniu zrobie tez wiec bedzie napewno fajnie:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Siódme Niebo

Moja corcia bedzie miala autobus kolo domu seniora wiec 10 min do przystanku juz wszytsko sprawdzilam.Bo my sie mamy nadzieje wprowadzic latem:-))Wlasnie bylam w poniedzialek na budowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siódme Niebo

Ja mam zarezerwowanego blizniaka na samym koncu osiedla termin maj 2013. No wlasnie ten dojazd... Moje dzieci tez dojezdzaja do szkol do gdanska i na razie nie chca nawet slyszec o przeprowdzce do Banina:) Jak bedzie nas wiecej to moze jakos razem bedziemy te dzieci wozic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siódme Niebo

Dzieki za info- domy rzeczywiscie wygladaja solidnie no ale ten dojazd - nieciekawy:( Nie wiem czy to prawda ale podobno w weekendy tam nie jezdza zadne autobusy. a co do koleji podobno ma byc w 2015 ale ok 2 km od granic Banina. Moze ktos ma jakies inne informacje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siódme Niebo

Witam,My tez kupilismy tam mieszkanko ale w 2 szeregu i czekamy na odbior. Jak narazie bardzo jestesmy zadowoleni i niemozemy sie doczekac odbioru.Nas tez troszke przeraza dojazd bo moja corka bedzie dojezdzac na Niedzwiednik do szkoly. Drogi tez sa strasznie uciazliwe i jest dosc blotniasto.Czy Pani odebrala mieszkanie z szeregu 1? i kiedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Siódme Niebo

witam, oficjalnie to tam jeszcze nikt nie mieszka więc trudno powiedzieć ;). my jesteśmy w trakcie przeprowadzki i jedno co mogę powiedzieć to wygląda na to że domy są budowane dość solidnie, na pewno izolacja budynku jest bardzo dobra. mój mąż aktualnie spędza tam całe dnie i mówi że samoloty nie daja sie tak bardzo we znaki lecz wiadomo że o gustach sie nie dyskutuje, niektórym może to przeszkadzać tak czy inaczej. kilka drobnych usterek było ale nic poważnego. popekał nam beton na tarasie i z rury woda ciekla, regulowanie okien, drobnostki, ale wiadomo wszystko indywidualne. mamy znajomą w pobliżu która mieszka już kilka lat w B. i póki co chyba największym problemem będą korki w strone Gd. czekamy na kolej metropolitarną.to osiedle jeszcze się buduje i i wszystko jest w powijakach. jednak budowa im idzie szybko, miły kontakt z deweloperem, nie wiem jak inni ale my narazie jestemy zadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Taras z desek kompozytowych - (68 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

fotowoltaika (182 odpowiedzi)

Czy opłaca się założyć panele fotowoltaiczne.Chodzą z firmy i zachęcają do zakładania.Co sądzicie...

Drewutnia/Altana/Domek narzędziowy (34 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał kontakt z Powiatowym inspektoratem Nadzoru budowlanego w sprawie zgłoszenia...