Skąd ten zachwyt???
Witam, jedzenie jest jak w zwykłym barze mlecznym(wybór trzeba powiedzieć b.marny), a ceny jak w dobrej restauracji. Surówka np 4 PLN?!To jest tanio?Piwo 0,33- 7PLN?Za obiadek 4 osoby dorosłe i 2 dzieci 7 lat, bez szaleństwa, tylko drugie danie bez zup to koszt 185 PLN... A to niby b. tani lokal??? Raczej proponuje omijać dalekim łukiem. Pzdr