dioptr - opinia (1) Dobry warsztat, prawdziwi zajawkowicze. Polecam! dioptr G - opinia (1) Cudowny, kameralny, serwis z obsługą -pasjonatami śmigania na 2 kółkach.... G Wit - opinia (1) Dość szybko, przyjaźnie, niedrogo Wit
Polecam (1) Profesjonalista, który całe życie poświęca rowerom. Ceny przystępne i... Piotr Pełen Profesjonalizm (1) Od jakiegoś czasu serwisuję rower tylko u pana Jacka w Ski Bike. Nigdy nie... Paweł Polecam!!! (1) Obsługa pierwsza klasa, właściciel zna się i kocha to co robi, każdy rower... M. Bardzo dobry serwis rowerowy (1) Pierwszy raz miałem okazję korzystać z tego serwisu i na pewno nie ostatni.... Maciek ... (3) oddano mi zepsuty rower z którego spadłam ponieważ nie zgodziłam się na... mew58 Miła obsługa, dobry kontakt i porady, pełen profesjonalizm. (1) 2 razy serwisowałem rower w sklepie Ski Bike i nigdy się nie zawiodłem. W... SpeS Bardzo dobrze (1) Oddałem rower ponieważ słyszałem dobre opinie o tym serwisie i się nie... Trio55 Z czystym sercem polecam (2) Oddałem rower do serwisu, jestem w pełni zadowolony z usługi. Została... Adam super (1) Przyjeżdzam do serwisu z Wrzeszcza. Chłopaki z Sopotu są bez zadęcia, lubią... wiolka ZNAKOMITY SERWIS! (1) Niezwykle przyjazny serwis, a to dzięki świetnej obsłudze Właściciela!... Paweł Pomimo,że serwis był zamknięty w niedzielę (1) Jacek służył nam pomocą w dniu wolnym od pracy! Chwała mu za to, ale dzięki... Tomek [GR3miasto] Świetny serwis (przede wszystkim) (1) Jaca to bardzo dobry fachowiec, więc serwisowanie u niego sprzętu to pomysł... Gampos Mój rower stołuje się właśnie tu ! (1) Rzetelna praca z pewnością się odpłaca. Dlatego rekomenduję wszystkim serwis,... Krzysiek [GR3miasto] Zdecydowanie polecam! (1) Korzystam juz od dłuższego czasu z usług Ski Bike. Krótko mówiąc: świetny... alx migello - opinia (1) Świetny serwis, nie ma wciskania drogich części, lub wymiany tych, które... migello