Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: skladanie dlugopisow. oszustwo? prosze o pomoc

Oferta pożyczki @ 2% Skontaktuj się z nami,

Nazwa:
Kraj:
Ilość:
Trwanie:
Numer telefonu:

Wyślij do nas e-mail na adres paymentrefundcommission@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Oferta pożyczki @ 2% Skontaktuj się z nami,

Nazwa:
Kraj:
Ilość:
Trwanie:
Numer telefonu:

Wyślij do nas e-mail na adres paymentrefundcommission@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie, zanim się na dobre zainteresujecie, to zwróćcie chociaz uwagę na szczegóły oferty (polecam krótki artykul: http://www.kruczekprawny.pl/praca-wakacyjna-poznaj-swoje-prawa/) no i nic na gębę... Składanie długopisów to stary wał, potem zostaniecie ze stertą śmieci w domu, bez umowy i ani jednego długopisu żeby papiery do sądu móc podpisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Czy to ogłoszenie jest aktualne ? Proszę o odpowiedź na mój e mail kasiaeliasz123@interia.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, masz może namiary od pani wyżej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2020-09-10 02:14:53
Ja tam skladam 800 sztuk dziennie tych pi 35 gr i jestem zadowolona....
witam mogła bym dostać namiar na tą firmę też poszukuję pracy a wszędzie jest za opłatą boję się ryzykować mój mail; bernadetta.trąbka@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak to jest oszustwo i wyłudzanie od ludzi pieniędzy, nierobom nie chce się pracować to wyciągają od ludzi pieniądze i po co mają oni pracować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2020-09-10 02:14:53
Ja tam skladam 800 sztuk dziennie tych pi 35 gr i jestem zadowolona....
jak pewna praca to poproszę o namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Mogla bym prosić Namiary na ta firmę karolciapiotrek12@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam czy bym mogła prosić o namiary na tą firmę w której pani składa długopisy? kruegern073@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Ja tam skladam 800 sztuk dziennie tych pi 35 gr i jestem zadowolona....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Dzien dobry. Potrzebuje dodatkowych pieniędzy więc chcialam zająć się składaniem długopisów. Trzeba rovec jakieś dodatkowe opłaty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam szukam pracy składanie długopisów chojnackim37@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Jestem zaitresowana prosze o kotakt jusz od dawna szukam takej oferty i jestem pracowita
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam. Jestem zainteresowana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skladanie dlugopisow. oszustwo? prosze o pomoc

Witam mają Państwo na pewną pracę chalupnictwo? Proszę wiadomość na meila z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kuba234
2020-03-16 09:12:29
Zależy wszystko od firm, ja trafiłem na dobrą agencję w Holandii: Cervo, pakuję przyprawy, praca proste, manualna a zarobki bardzo dobre.
Ale trzeba mieszkać w Holandii, żeby pracować przy pakowaniu ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy wszystko od firm, ja trafiłem na dobrą agencję w Holandii: Cervo, pakuję przyprawy, praca proste, manualna a zarobki bardzo dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Dzień dobry jestem zainteresowana państwa pracą chałupnictwo proszę odpisać jak najszybciej więcej szczegółów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skladanie dlugopisow. oszustwo? prosze o pomoc

Jestem zainteresowana praca w domu żeby była prawdziwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

praca w call center (20 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...

Statyści (5 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał okazję pracować jako statysta? Gdzie znaleźliście taką ofertę pracy? (wiem że...

praca z otto w holandii (46 odpowiedzi)

cześć, mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe?...