Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Witam piramowicza 4a3 533605372
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam prosze o kontakt 533605372
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam kiedyś w radiu centrum Kalisz usłyszałam ogłoszenie o pracy chałpniczej do robienia kartek okolicznościowych szukają chętne osoby podali nr tel i ulice w kaliszu to było pare lat temu i zgubiłam tel oraz adres ale wtedy pojechałam tam na miejsce i dali mi kartke wyciętą i wzór jaki miałam wykleić jeżeli zrobię im tam na miejscu taką samą kartke okolicznościową to dadzą mi pracę chałpniczą do domu ale niestety mi się to nie udało bo wtedy nie miałam zdolności plastycznych ale widziałam że panie przynosiły do nich gotowe zrobione kartki okolicznościowe i brały następne do domu i pieniądze im wypłacali na miejscu i zadnęj wpłaty nie żądali .Tylko tam był jeden warunek że sama odbierasz towar i sama przywozisz i pieniądze są wypłacane od ręki i drugi warunek że kartke okolicznościową musisz im zrobić tam na miejscu z takim samym wzorem jakim ci dadzą na wzór kartki wstążki bibuły kleje wszystko oni dawają na miejscu oraz do domu . SZUKAJCIE W Kaliszu robienie kartek okolicznościowych tylko niewiem czy ta firma jeszcze istnieje bo ja byłam tam na miejscu pare lat temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nigdy nie odpisuje za pracą jak jest podana skr pocztowa bo mój wuja pracował na poczcie i zawsze mówił ze to są oszusci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam bardzo prosze o namiar na pewne chalupnictwo jestem emerytka i brakuje mi mam grosze dziekuje i pozdrawiam.M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Oszukuja ,pisza ze by wyslac ponad 30 zl na materialy wysylaja dlugopis za 2 zl i kartke ze mam sobie otworzyc firme o poszukac firmy z dlugopisami kolo siebie. Pani zgarnia 30 zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podszywają się pod firmy

Tak to są na 100% oszuści nie wysyłajcie swoich danych.
Sprawa do prokuratury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podszywają się pod firmy

Ludzie!! Ostrzegam Was przed WYŁUDZACZAMI INFORMACJI.
Ktoś PODSZYWA SIĘ pod sklep plastyczny Art-Serwis z Wieliczki.
Poproszono mnie o wysłanie zdjęcia dowodu osobistego. Na szczęście wydało mi się to podejrzane, znalazłam telefon do tej firmy i Pan od razu powiedział "Nie mam z tym ogłoszeniem nic wspólnego". Porządna firma a ktoś się pod nią podszywa. Współczuję temu sklepowi, a Was przestrzegam!!! Sprawdzajcie 50 razy zanim wyślecie swoje dane
Ogłoszenie wyglądało tak, plus na dole były dopisane szczegółowe dane firmy.

"Witam, jesteśmy zainteresowani Państwa kandydaturą. Jak sama nazwa
wskazuje, praca polega na montowaniu długopisów z detali, które
dostarczymy do Państwa. Zazwyczaj są to długopisy składające się z 4
lub 5 części. Zajęcie to jest proste i wykonuje się je szybko. Trzeba
tylko zorganizować sobie trochę wolnego czasu. Praca jest zdalna,
dostawa
i odbiór towaru następuje poprzez firmę kurierską a Państwo
nie ponoszą żadnych kosztów.
Oferujemy pracę na dwa okresy czasu:
- 2 tygodnie - w tym okresie czasowym (bądz szybciej) należy złożyć
2500 sztuk długopisów
- 4 tygodnie - w tym okresie czasowym (bądz szybciej) należy złożyć
5000 sztuk długopisów.
Jeżeli ukończą Państwo zlecenie przed upływem terminu, wystarczy
skontaktować się z nami a my odbierzemy gotowe produkty.
Za każda złożoną sztukę płacimy 0.20 zł co daje wynagrodzenie:
- 500zł za zlecenie 2tygodniowe
- 1000zł za zlecenie 4tygodniowe.
Podane kwoty są kwotami netto.

Wynagrodzenie płatne jest gotówką przy odbiorze skompletowanych
długopisów od Państwa. Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w
naszej firmie oraz podanymi warunkami prosimy o przesłanie zdjęcia lub
skanu dowodu osobistego w celu sporządzenia umowy oraz potwierdzenia
autentyczności podanych przez Państwa danych. Umowa jest wysyłana
drogą
elektroniczną gotowa do podpisu , gdy Państwo podpiszą umowę
przyjeżdża kurier z towarem , odbiera umowę i możemy oficjalnie
zacząć współpracę. Jeśli chodzi o dowód osobisty(WYRAZNE ZDJĘCIE
BEZ FLESZA BĄDZ KOLOROWY SKAN ) aby były czytelne wszystkie dane, jest to
potrzebne
tylko do sporządzenia umowy i sprawdzenia autentyczności danych,
ponieważ formalności są sporządzane na odległość firma nie może
sobie pozwolić aby wysyłać kuriera z towarem w ciemno pod jakiś adres.
Oczywiście jako firme obowiązuje nas klauzula o ochronie danych
osobowych.

Pozdrawiam"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam.
Poszukuję pracy i zainteresowało mnie bardzo składanie długopisów ze względu na to że jestem młoda osobą i niedługo urodzę dziecko i w domu po prostu nie mam co robić.
Czy mogłabym liczyć na adres jakieś uczciwej firmy zajmującej sie tym? zależy mi na tym.

mój mail: emila.wachowicz28@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

to wielkie oszustwo. To co podaja to wielka ściema. Dalem się nabrać jak male dziecko licząc na zarobienie pieniędzy. Przyślą wam jeden marny długopis i instrukcję że trzeba samemu poszukać producenta długopisow a później je samemu sprzedać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam ja też otrzymałam od firmy smart pismo w sprawie składania długopisów i oczywiście firma ta przysłała mi pismo w sprawie zapłaty 34 zł jeśli macie kontakt na uczciwą firmę to bardzo proszę o inf w tej sprawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam was wszystkich.
Reprezentuje firmę zajmująca się od ponad dwudziestu lat sprzedażą wyrobów piśmienniczych. Znam polski rynek podaży długopisów. Jestem na bieżąco informowany o wszystkich zmianach i nowościach pojawiających się na rynku, Bywam na targach handlowych otrzymuje email o nowościach.
NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY JAKAŚ FIRMA SZUKAŁA PRACOWNIKÓW DO SKŁADANIA DŁUGOPISÓW.
CO NAJWAŻNIEJSZE POSŁUCHAJCIE : ŻADEN UCZCIWY PRZEDSIEBIORCA NIE WYMAGA KAUCJI - WADIUM ZA POZYSKANIE PRZEZ ZECENIOBIORCE INFORMACJI O WARUNKACH PRACY.
To zwykłe oszustwo. Legalnie działająca firma mająca uczciwe zasady nie ukrywa swojej tożsamości a ponadto informacja o każdym przedsiębiorstwie winna się znajdować w Centralnej Ewidencji działalności gospodarczej dostępnej w internecie
Wiem że wielu z was szukających pracy ma problemy finansowe i bardzo denerwuje mnie fakt że od was ktoś próbuje wyłudzić pieniądze. Autor tych oszukańczych ogłoszeń tak manipuluje informacją że mogło by to sugerować jakikolwiek związek z istniejącymi firmami. Nie dajcie się oszukać. Nie przekazujcie żadnych nikomu pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Kan_ bardzo cie.prosze moglbys mi podac namiary na dobra prace chalupnicza bardzo mi zalezy prosze przeslij mi na maila kalisto_1986@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Art mam prosbe by moglbys podac mi namiary na pewna prace chalupnicza bardzo mi zalezy kalisto_1986@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

ja też otrzymałam list dzisiaj od firmy smsrt abym wpłaciła 33,8o , ale po tych wszystkich komentarzach to jesdnak jest sciema, jesli ktos ma namiary na prawdziwa firme która daje długopisy do składania to byłabym wdzieczna mój e-mail jolanta.latacz@wp.pl z góry dziekuje bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=6d9d272f-e55e-4899-9a50-5fcc240942ff
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

smart to oszustka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam!
Jeśli ktoś ma namiary na uczciwą pracę chałupnicza to proszę o namiary zkrzem5@wp.pl z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

mogę prosić namiar na pewne chałupnictwo.
irena.troszczynska@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

To są oszuści!!..Po wysłaniu im pieniędzy wyślą Ci długopis i regulamin w którym pisze że musisz założyć właśną działalność gospodarczą.Tacy ludzie powinni być karani!.Nie polecam tej firmy.Trzymajcie się z daleka od niej .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...