Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Wczoraj się tą ofertą zainteresowałem i napisałem . Rano dostałem ofertę i od razu odpisałem Czekam na odpowiedz
To nasza rozmowa :

W dniu 4 lipca 2015 09:03 użytkownik Praca w domu napisał:
Witam!

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem.

Pracuj w domu. Aktualne cały kraj.

Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.

Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1750 - 2800 zł miesięcznie.

Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres:

Smart
skr. poczt. 3
Warszawska 34
62-300 Września

które powinno zawierać:

- imię i nazwisko
- dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym
- zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną z naklejonym znaczkiem za 2,35 zł
- numer telefonu lub adres e-mail.

Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe.

Zgłoszenia drogą pocztową są dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby faktycznie zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi. Jesteśmy jedyną legalnie działającą firmą na rynku.

Pozdrawiamy.
Smart.

NIP 667-156-95-69
Regon 302692228

-----------------------------------------------------------------------------------------

. Zastanawia mnie jak są skalkulowane wyliczenia
" Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1750 - 2800 zł miesięcznie. "
Jestem po wypadku samochodowym unieruchomiony , ale z wykształcenia jestem ekonomistą .Organizacja pracy i koszty to moja profesja . Proszę o przysłanie mi zdjęć długopisików do skręcania (nie koniecznie z rysunkiem technicznym czy izometrycznym) i ich ceną za złożenie . Piszę pani o gwarancji. .Dla mnie gwarancją będzie jak Pani zechciałaby podać nr telefonu firmy Smart i mam nadzieję że zamiast tego nie przyśle mi pani wyglądu Tam-tam, abym w tym samym tonie się z panią kontaktował w sprawie ewentualnej współpracy . Koperty 2 znaczki potraktowałem ,ze jest pani prezesem , właścicielem firmy z poczuciem humoru .
Jestem w stanie u mnie na starym mieście tak pracę zorganizować ,że zapewne nie wyobraża sobie pani ile człowiek z samego rana jest w stanie zrobić ,aby się wódki napić, tak zwanej ślepkówki za 5 polskich złotych (tyle kosztuję ) Proponując mu 5 gr od sztuki to tylko 100 długopisików do skręcenia i ma swoją upragnioną flaszkę robioną ze spirytusu haha , a tak to nieraz cały dzień biedulek stoi i zaledwie wyprosi na biedną setunię .
Trochę pani porozmawiała ze mną o ekonomii (gwarancja, koperta ,dwa znaczki ) no i trochę ja . Humor i dobre samopoczucie jest dobre na wszystko . Mam nadzieję ,że przyśle mi pani oczywiście e-mail zdjęcia tych długopisików z opisem i jakie koszty za skręcenie ok.
Mam też cichą nadzieję , ze nie ograniczy mnie pani w te upały abym stał nad brzegiem rzeki i czekał na zakorkowaną pustą butelkę z korespondencją w środku z wiadomością od pani z tymi wyliczankami i martwił się kiedy ta butla do mnie dopłynie .
Trochę mi pani poprawiła humor nie ukrywam tą korespondencją , ale jednak jeśli to naprawdę wiarygodna praca to jestem w stanie i zgodnie z literą prawa pomóc i podziałać z wekslami kupieckimi , które to weksle są w 100% honorowane według Kodeksu Handlowego . Pozdrawiam i miłego weekendu życzę .

Z niecierpliwością oczekuję o jak najszybszą odpowiedz z pani strony .
Mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia i w najbliższym czasie podpiszemy umowę przedwstępną ,która solidnie sporządzę
Pozdrawiam Robert
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

przykro policja nic tu nie zdziała, bo jest to mała szkodliwość czynu, a tylko wstydu się najecie, kiedy Policjant będzie spisywał wasze oświadczenie że daliście się tak łatwo oszukać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam właśnie sprawdziłam na stronie podanej firmę smart i jest ona w rejestrze, na rego i NIp oraz nazwisko Urszula Czeberak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Jestem waszą ofertą zainteresowany,pochodzę z Pomorskiego,Wejherowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Do kan-Mam prosbe czy mozesz mi podac namiary na ta firme w ktorej twoja znajoma skladala dlugopisy bardzo byla bym wdzieczna za odpowiedz Moj e-mail rozalia29@interia .pl mam bardzo trudna sytulacje z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witaj mam pytanie czy wpłaciłaś tą kwote 49 zl jak tak to czy dostałaś od nich materiały czy akurat się już nie odezwali a kasa przepała pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam a czy ponosimy jakeś koszty za towar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

tez i by sie przydał taki namiar na uczciwa firme i legalna prosze o pomoc
grazynka.kuliszow@op.pl
z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Ludzie , czy wy macie choć trochę oleju w głowie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Bardzo prosiłabym o namiary na uczciwą firmę. Potrzebna mi praca chałupnicza. Mój email: marta_mallek@wp.pl
Pozdrawiam.
Marta Mallek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Bardzo byłabym wdzięczna o namiary.Czy to firma smart?marta_mallek@wp.pl
Pozdrawiam i byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Marta Mallek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam , czy macie Państwo siedzibę we Wrocławiu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Nie ma na nich haka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

prosze info do legalnej firmy weronikamaciejewska92@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

ja również zostałam oszukana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

prosze namiary do uczcwej firmy potrzebuje dorobić:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Ja ich tez sprawdzilam i po nipie weszlam w rzekomom firme smart i co?Pani urszula cz. zajmuje sie wygawanie ksiazek hehe to oszusci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

wysłałam dzisiaj i dostałam maila od nich z inna firma ze inwestować i zarabiać jak profesjonalista niby Czekam teraz co mi odeślą,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Ja kiedys wyslalam kase podobnej firmie. Nic od nich nie dostalam. Wyslala informacje, ze jesli nie zwroca mi kasy to zglosze na policje i napisze ogloszenie z ostrzezeniem. O dziwo zwrocili mi pieniadze. Jak widac kiedys sie bali. Mysle ze pozew zbiorowy nic tu nie da. Zglosic to na policje moze sie za nich wezma. Na przyszlosc radze zanim wyslecie cos firmie to przejrzyjcie internet z forami. Tu tez sa pozytwne opinie pisane zapewne przez oszustow, zeby to uwiarygodnic.
Mozna tez zglosic do mediow niech zajma sie tym procederem.
Zblizaja sie wakacje a oszusci musza na nie zarobic.
Pozdrawiam Anna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

a czy mogłabym prosić o kontakt do tej uczciwej firmy gdzie pracuje znajoma? Proszę o odpowiedź na e-mail: aneta-dulisz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (14 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

Życie za granicą to też nie bajka... (43 odpowiedzi)

Obserwowałam to forum jeszcze w momencie, kiedy byłam w Polsce i tak jak większość z Was...

praca z otto w holandii (46 odpowiedzi)

cześć, mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe?...