Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Ja tez prosze o namiar calusna17@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

my też zostali oszukani zakładamy sprawe tej firmie 570-513-387
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

A wystarczy sprawdzić cały wpis adresu mail lub telefonu w google i zawsze wyskoczy ,że niestety ktoś naiwny wpłacił i opisał że OSZUSTWO , wszędzie gdzie jest wpłata jakakolwiek drobna czy do 100zł to jest naciąganie a spróbujcie napisać albo zadzwonić , że odbierzecie sami bo akurat jesteście pod tm adresem.Śmiech totalny.
Nie dajcie się nabierać!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

A możesz podac lub sie dowiedziec co to za firma ?? Z góry dziękuje, Pozdrawiam. Proszę o odp na maila aga693@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

uwaga pracownik gospodarczy to lipa....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

pracownik gospodarczy ..uwaga to lipa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam ja też wysłałam zgłoszenie z kopertą zwrotną i znaczkiem za 2,35.PO 2 dniach dostałam odpowiedż że mam wpłacić 49zł,kwota do zwrotu jeśli odeśle im przesyłkę w nienaruszonym stanie.Zainteresowało mnie to że wprzesyłce miał być instruktaż i partia próbna .Pani nazywała się Urszula Czeberak .Podpis na końcu odręczny ale to co zdecydowało że nie wysłałam im pieniędzy to to że na samym dole drobnym drukiem pisze że prowadzą działalność informacyjną i że sprzedają pomysł na biznes.FIRMA SMART OSZUŚCI .wydaje im się że ludzie którzy wyślą im te 49zł.nie mają się o co potem upominać bo stwierdzi FIRMA SMART że oni napisali w piśmie że oni tylko sprzedają pomysł na biznes.Jeśli macie jakieś namiary na sprawdzoną firmę dajcie znać anna.lubanska@onet.pl Dzięki i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam ja też wysłałam tą kopertę ze znaczkiem i przysłała mi ta firma że mam wpłacić 49zł.Jeszcze nie wysłałam i z tego co tu czytam nie wyślę .Proszę namiar na uczciwą firmę hałupniczą.Pozdrawiam mój email anna.lubanska@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

ma pani moze jakis kontakt na to firme ewa muj e-mail ewaniegowska1989@wp.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

witam udalo sie pani mniec kontakt z uczciwo firmo do skladania dlugopisuw ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

witam
masz jakis namiar na pewne chałupnictwo??? jesli tak bede wdzieczna za namiary hera-29@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam dostalam dzis tez dokumenty na skladanie dlugopisow i chcom odemnie 49 zl ale obawiam sie ze to przekrent i nie wiem jakpostompic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Moge prosic o namiary na chalupnictwo moj mail to iwona7503@o 2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Art rez mogę prosic o prace hałupniczą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

to moze podaj nazwe tej firmy,gdzie dorabia sobie teoja znajoma,chetnie skozystam. siwymadej@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Jaka to firma ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Kiedy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam :) Weszłam na tą stronę ponieważ jutro chciałam wysłać do nich list z danymi i chyba każda z was go wysyłała i nie wiem czy wysłać bo na prawdę oferują dużą sume i wydało mi się to dziwne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Tak naprawdę oni nie piszą, że zapewnią ci zarobek za przesyłkę jakiś długopisów, które po złożeniu odeślesz i dostaniesz pieniądze. Piszą że masz zapłacić 49zł za poradę dla osób, które posiadają swoją działalność gospodarczą, a oni dają "pomysł" na zarobienie. Nie dajcie się nabrac!!!!
Poza tym gdyby "pomysłodawcy" trafili na ten wątek to pragnę gorąco przekazać, że są mistrzami wyłudzania pieniędzy od naiwniaków!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

zarobki administracja biurowa, ile dają ? (9 odpowiedzi)

Rozglądam się po dłuższej przerwie za pracą na stanowisku administracja biurowa (asystentka,...

angielski komunikatywny (15 odpowiedzi)

Witam, wielu pracodawców w ogłoszeniach wymaga angielskiego na poziomie komunikatywnym. Co...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...