Ola s.c.

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Kartuska 31 BC

Wymiana przedniego koła w rowerze (1) Witam. Zleciłam w serwisie Ola naprawę zósemkowanego przedniego koła w moim... Electra Opinia o sklepie (1) Właśnie dokonałem zakupu roweru w tym sklepie. 1.Bardzo fachowa obsługa bez... FELOOO JEDYNY warty polecenia sklep (1) Podczas zakupu, roweru bądź uzgadniania ceny za naprawę ma sie przyjemne... Jacek
Polecam (1) Duży wybór części, co najważniejsze w niskich cenach, miła i fachowa obsługa... wojtekb90 Mx - opinia (1) nie mam nic przeciwko, zawsze z checią kozystam Mx d-Gróby... - opinia (1) najlepszy sklep w gdansku kox...L d-Gróby... Szczeże polecam (1) Obsługa miła i wporządku idzie sie dokadać i wg wybór rowerów duży akcesoria... timon :D (1) Bym Przyorał łysemu pizedeczke Anonim To jest to...! (1) Super sklep,miła i wachowa obsługa,takiego właśnie szukałem,bardzo polecam! trol Chyba najlepszy sklep w Trójmieście (1) Najbardziej jestem zadowolona z serwisu. Rzetelnie i szybko, bez naciągania,... JR Jednym słowem POLECAM!! (1) Kupiłem tam niedawno dwa rowery, dla siebie i mojej kobiety. Obsługa miła i... PM oksza - opinia (1) Przyjemny sklep z rowerami i częściami w rozsądnych cenach. Fachowa obsługa oksza Polecam! (1) Kupiliśmy tam niedawno rowerek dla dziecka, był taki, jaki sobie wymarzyła:... Electra fajny sklep rowerowy (1) fajny sklep rowerowy,o miłej obsłudze i dużym wyborze artykułów i akcesori.... trol Super (1) Bardzo dobry sklep sam tam kupiłem rower i jestem zadowolony Pitrek