Ola s.c.

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Kartuska 31 BC

Rowerzystka - opinia (1) Najlepszy serwis i sklep rowerowy. Rowerzystka marek - opinia (1) Bardzo polecam serwis i sklep super obsługa i kontakt dla mnie najlepszy w... marek Klient - opinia (1) Polecam bardzo fachowy serwis rowerowy. Miła i profesjonalna obsługa.... Klient
Amatorka i drogo (2) Niestety rower po serwisie chodził gorzej niż przed. Ceny bardzo wysokie w... Adam Ok (1) Konkretnie, bez zbednej bajery, facet zna się na rzeczy. Kupiłem tam rower w... Robert Szwejk Jest bardzo OK (1) polecam, jest solidnie, nie drogo, fachowo Andrew Polecam! (1) Jestem klientką od ponad 10 lat i mogę spokojnie polecić serwis rowerowy. Co... Mya Polecam! (1) Nic a nic nie dziwią mnie tak dobre oceny. Miałam dziś przyjemność skorzystać... Magdalena Zadowolony (1) Jestem stałym klientem, zawsze wychodzę zadowolony, profesjonalna obsługa,... fan jednośladów NAJLEPSZY W MIEŚCIE (1) Szeroki i bogaty asortyment sklepu, profesjonalne doradztwo i obsługa,... ZADOWOLONA* adam - opinia (2) Witam nie polecam tego sklepu tak mi dobrał koło że szprychy wymieniam co chwilę adam Super sklep (1) Porządny sklep jakich mało w Gdańsku. Facet, który obsługuje sklep, bardzo... smutas emeryt - opinia (1) Super serwis, b. uprzejma i miła obsługa. emeryt Świetne ceny i ubsługa (1) Jak mam coś małego kupić do roweru typu dętka, linki, smary to tylko tam... Grzegorz zadowolona klientka (1) Kupiłam w tym sklepie rower i od pierwszej chwili jestem zachwycona... Małgorzata Polecam (1) Korzystałem 2 krotnie raz dokonując zakupu części, 2 raz przy naprawie... Michał Takich sklepów ze świecą szukać (1) Rok temu dałem serwisu rower Trecka, do wymiany było w sumie wszystko,... Stasiu Sylwia - opinia (1) Bardzo dobra lokalizacja sklepu. Obsługa miła i cierpliwa,co ważne nie... Sylwia Bardzo dobry punkt (1) Polecam od lat korzystam z przeglądu przed sezonem Krzyszrtof polecam (2) przypadkowo tam trafiłem w lipcu br. sprzedawca bez zbędnej ściemy i... Angie