Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Zamówiłem w tym sklepie fajne bokserki dla siebie, a żona kupiła sobie koronkowe body. Oboje jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie ten sklep :) ja jestem bardzo zadowolona :) stringi dotarły dość szybko i są świetnie wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zakupiłam w tym sklepie już wiele razy bieliznę i jestem zadowolona. Wiadomo nie jest to jakaś super jakość ale jak za taką cenę to jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie super biustonosze. Dobra jakość materiałów. Dobrze trzymają biust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę długo trzeba czekać na realizację zamówienia, ale warto być cierpliwym. Bielizna w 100% spełnia moje oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Super bielizna w niskiej cenie. Myślę, że każda kobieta będzie tak zadowolona jak i ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zakupy bielizny w tym sklepie oceniam jako bardzo udane. Mają tu duży wybór i super ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu facetowi zakupy w tym sklepie bielizny dla siebie i dla żony. Moja jest bardzo zadowolona ze zmysłowych kompletów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupu koronkowych majtek z pasami. Koronka nie gryzie skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo długiego czasu dostawy zakupy oceniam bardzo pozytywnie. Nie spodziewałam się takiej jakości bielizny w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wycięty biustonosz z przezroczystymi ramiączkami sprawdza się u mnie idealnie do sukienek z dekoltami w kształcie V. Jest niewidoczny a piersi ładnie się w nim prezentują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lateksowy biustonosz bandeau z zamkiem zrobił na moim mężczyźnie wrażenie. Polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakup w tym sklepie biustonosza bezszwowego :) jest praktycznie niewyczuwalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Największym minusem tego sklepu internetowego jest bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. Co do jakości to jak za taką cenę jest ok. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej kobiecie, która nie chce przepłacać za wyjątkową, zmysłową bieliznę. Mają ogromny wybór więc myślę, że każda znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz kolejny jestem zadowolona z mojego zamówienia. Mam dość duży biust i zawsze mam problemy ze znalezieniem odpowiedniego stanika. Tu tego problemu nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie doświadczenia ze sklepem mam pozytywne. Długo to długo ale tanio i dobrze, a to dla mnie najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i czekałam długo na realizację zamówienia ale myślę, że warto być cierpliwym. Bielizna zamówiona w tym sklepie nie odbiega niczym od tej z innych sklepów. Za to cena jest o wiele niższa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość zakupionej bielizny oceniam na 5 z plusem. Jak dla mnie super. Jedynym minusem zakupów w tym sklepie jest trochę długi czas dostawy, ale mi to nie przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu przepiękną bieliznę i koszulkę nocną. Jestem mega pozytywnie zaskoczona jakością produktu. Na pewno będę robiła tu co jakiś czas zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...