Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Żona kupiła tu dla mnie bokserki, a dla siebie bieliznę. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu. Sklep jest świetny. Bokserki zakupione w tym sklepie są dobrej jakości. Pomimo, że już wiele razy były prane nadal są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam. Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność! Super ceny, jakość jest ok. Na pewno będę stałą klientką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię zakupy w tym sklepie internetowym już od długiego czasu i jestem bardzo zadowolona. Mają ogromny wybór i niskie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poleciłam ten sklep moim koleżankom z pracy i teraz wszystkie robimy zakupy w tym sklepie. Super jakość materiału i wykonanie bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysokie majtki wyszczuplające z siateczką są przepiękne, nikt nie zwróci uwagi na ich funkcję, bo są tak śliczne. I tak, jednocześnie super spłaszczają brzuch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam już po raz kolejny w tym sklepie przepiękną bieliznę. Mojemu mężczyźnie również się ona bardzo podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie czekałam jakoś długo na paczkę, a zamówione rzeczy spełniają moje wszystkie oczekiwania tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!!! Zamówiona bielizna jak dla mnie rewelacja!!! Nie sądziłam, że w takiej cenie dostanę taką jakość. Koronka super. Nie widzę różnicy pomiędzy tym co dostałam, a drogą bielizną ze sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swojego zamówienia. Nie czekałam jakoś bardzo długo. Wszystko zgodnie z regulaminem. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie. Mimo dłuższego oczekiwania wszystko jest ok. Biustonosz tak jak w opisie i na zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie dwa stroje kąpielowe. Spisały się idealnie na wakacjach w Grecji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Bielizna sprzedawana w tym sklepie internetowej jest dobrej jakości. Jak za tak niską cenę nie mam co narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają tu super jakość bielizny jak za tak niskie pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie super bokserki. Są dobrej jakości. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona za zakupów w tym sklepie internetowym. Moje koleżanki z pracy też tu zamawiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo tego, że na przesyłkę czekałam 3 tygodnie to warto. Koronkowe majtki z wysokim stanem nie dość, że są mega seksowne to i bardzo wygodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Jakość materiału jak dla mnie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Majtki bezszwowe są bardzo wygodne. Dobrej jakości materiał. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Krem do cery trądzikowej (20 odpowiedzi)

Jaki krem do cery trądzikowej możecie polecić? Słyszałam, że effaclar duo plus czy coś takiego...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...