Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Seksowne stringi, przeogromny wybór, trudno mi było się zdecydować na coś więc zakupy wyszły duuuże, jestem mega zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biustonosz sportowy super trzyma wszystko - model z ozdobnym przodem. Jedynie trzeba trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje ulubione majtki na co dzień są właśnie z tego sklepu. Robię kolejne zakupy. Już nie mogę się doczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam figi. Mają piękny krój i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są idealne na romantyczną randkę lub na wieczór w klubie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię w tym sklepie zakupy już od długiego czasu. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów z bielizną. Ogromny wybór i super ceny. Polecam każdej kobiecie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój zakup oceniam jak najbardziej pozytywnie. Jedyny minus to trochę długa dostawa ale można poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zakupione bokserki są naprawdę ok. Były tanie, a to jak dla mnie najważniejsze. Nie muszą być przecież z jakiegoś kaszmiru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejne zamówienie i znów pełne zadowolenie. Bielizna zakupiona w tym sklepie jest naprawdę super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Bardzo duży wybór zmysłowej bielizny. Pończochy, stringi, body. Wszystko super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym!!! Mają ogromny wybór bielizny i super ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów gdzie można kupić tak zmysłową bieliznę w tak niskiej cenie i mając tak duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam!!! Sklep z ogromnym wyborem bielizny. Myślę, że każda znajdzie tu coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła tu dla mnie bokserki, a dla siebie bieliznę. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu. Sklep jest świetny. Bokserki zakupione w tym sklepie są dobrej jakości. Pomimo, że już wiele razy były prane nadal są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam. Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność! Super ceny, jakość jest ok. Na pewno będę stałą klientką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię zakupy w tym sklepie internetowym już od długiego czasu i jestem bardzo zadowolona. Mają ogromny wybór i niskie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poleciłam ten sklep moim koleżankom z pracy i teraz wszystkie robimy zakupy w tym sklepie. Super jakość materiału i wykonanie bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysokie majtki wyszczuplające z siateczką są przepiękne, nikt nie zwróci uwagi na ich funkcję, bo są tak śliczne. I tak, jednocześnie super spłaszczają brzuch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam już po raz kolejny w tym sklepie przepiękną bieliznę. Mojemu mężczyźnie również się ona bardzo podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (61 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...