Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam zakupy w tym sklepie. Bielizna jest bardzo dobrej jakości. Koronka się nie pruje, kolory nie spierają. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi się w tym sklepie idealnie dobrać biustonosz. Jakość super, za niską cenę. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam w tym sklepie kilka biustonoszy i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie sądziłam, że w takiej cenie można kupić tak fajną bieliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem już po raz kolejny bokserki w tym sklepie internetowym i jestem znów zadowolony. Miękki materiał. Dobrze się układają. Nie miałem problemu z doborem rozmiaru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie jest naprawdę świetna. Nie sądziłam, że można kupić coś tak fajnego w tak niskich i rozsądnych pieniądzach. Fajnie bo sklep ma często jakieś promocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu na próbę pończochy i koronkowe body. Wszystko przyszło zgodnie z tym co widziałam na stronie, tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy męskiej bielizny w tym sklepie internetowym. Mają dobrą cenę. Według mnie nie warto przepłacać tym bardziej w takich czasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam. Sklep poleciła mi koleżanka, a kupuję w nim pończochy i rajstopy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie pomimo długiego czasu oczekiwania na paczkę. Jakoś zamówionych rzeczy według mnie jest do zaakceptowania tym bardziej w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep, fajna oferta jeśli chodzi o bieliznę w tym i bardzo seksowne body w bardzo niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siostra sprzeczała się ze mną, że w tej cenie nie można kupić fajnej bielizny i co? Sama dziś złożyła zamówienie. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bokserek w tym sklepie. Nie wymagam super jakości, a dobrej ceny i w tym sklepie jak najbardziej można kupić je tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowy stanik push-up bez ramiączek ani razu nie obsunął mi się podczas wesela, jeden z lepszych staników jaki kiedykolwiek kupiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję tu bardzo seksowną bieliznę i body. Dzięki temu sklepowi mój mąż znów patrzy na mnie jak za dawnych lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam niesamowicie seksowną koszulę nocną z ozdobną górą. Wygląda obłędnie, świetny materiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja szuflada robi się za mała na ten sklep :D mam dużo fajnych rajstop i pończoch zakupionych w Valetta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka dotarła na czas a zamówienie spełnia moje oczekiwania. Bielizna była stosunkowo tania w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi a wygląda wszystko przyzwoicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujemy tu razem z żoną bieliznę już od bardzo długiego czasu. Największym plusem tego sklepu jest oczywiście cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam. To nakładka na aliexpress. Jeśli traficie w internecie na blogi, to są one fałszywkami stworzonymi na potrzeby tej strony. Np.haniatestuje. poszukajcie na FB ile ludzi zostało przez nich oszukanych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam już po raz drugi piękną bieliznę w tym sklepie. Jestem mega zadowolona z jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...