Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Duży wybór zmysłowej bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zamówiona w tym sklepie jest naprawdę świetna! Nigdy nie sądziłam, że można kupić taką fajną bieliznę za tak małe pieniądze. Jedyny minus tego sklepu to dość długi czas dostawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep z naprawdę świetną bielizną. Plusem jest na pewno bardzo niska cena, jeśli chodzi o minusy to długi czas dostawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paniom o szerszych biodrach i udach polecam krótkie spodenki wyszczuplające. Jestem z nich bardzo zadowolona. Jak na bieliznę wyszczuplającą są niesamowicie wygodne, co więcej, ja często zapominam, iż mam je na sobie a to chyba najlepsza rekomendacja z możliwych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup męskich bokserek. Dobra jakość materiału za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie internetowym. Żona jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają duży wybór fajnej bielizny. Polecam w szczególności parom, które chcą wzbogacić swoje życie erotyczne fajną bielizną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega wybór stroi kąpielowych :) ja i moje koleżanki zrobiłyśmy tu zakupy. Jesteśmy bardzo zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie ogromną ofertę majtek. Tym razem zamówiłam stringi. Są bardzo seksi. W sam raz na wieczór z mężem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zamówiona w tym sklepie według mnie nie odbiega jakością od tej z sieciówek. Tak więc po co przepłacać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep jak najbardziej godny polecenia każdemu. Świetna bielizna jak za tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona zakupiła w tym sklepie bardzo zmysłową bieliznę. Dzięki temu, że tanio nie boimy się, że się coś uszkodzi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep z bardzo fajną i nie drogą bielizną. Polecam każdej kobiecie. Ja mam daleko do miasta więc sklep jest idealny dla mnie, ponieważ wszystko mogę kupić w jednym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep. Mają ogromny wybór bielizny. Ja i żona robimy w nim zakupy już od bardzo dawna i jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mają ogromny wybór bielizny i to w niskiej cenie. Nie trzeba wydawać milionów by świetnie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Mają tu super bieliznę męską. Długo się czeka ale warto być cierpliwym bo jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu świetną koszulę nocną. Teraz składam zamówienie na inną bieliznę. Już nie mogę się doczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Razem z żoną robimy w tym sklepie internetowym już od długiego czasu. Jakość bielizny jest dla nas zadowalająca. Oprócz bielizny można kupić tu akcesoria sportowe, dresy a także stroje kąpielowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię robić w tym sklepie zakupy. Zawsze mają super ceny i częste promocje. Jeśli chodzi o jakość to według mnie jest ok. Jedyny minus to trochę długi czas oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna bardzo wygodna. Jakość materiału jest ok jak za taką niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimono plażowe, które kupiłam wygląda świetnie. Nic się z nim złego nie stało pomimo mocnego słońca na wczasach. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...