Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Serdecznie polecam zakup bielizny w tym sklepie internetowym. Bielizna jest bardzo dobrej jakości jak za tak małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co jakiś czas kupuję w tym sklepie męską bieliznę i nie miałem nigdy żadnych problemów z zamówieniem. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekstra sklep z seksi bielizną, szczególnie spodobały mi się wysokie stringi z ozdobnymi paskami, nie miałam niczego podobnego w swojej kolekcji, są świetne, wygodne, zupełnie inne niż większość bielizny dostępnej w innych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła w tym sklepie, za moją namową zmysłową bieliznę i wygląda w niej obłędnie. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mężczyzna zawsze bardziej wyczekuje paczki z Valletty niż ja :) super seksowna bielizna. Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem wielką fanką tego sklepu i jego estetyki. Bielizna kupiona za atrakcyjną cenę nawet po prawie miesiącu użytkowania nie przestaje mnie zachwycać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakup stroi kąpielowych z tego sklepu internetowego. Ja już nie mogę się doczekać aż założę swój. Jest taki piękny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupu koronkowych majtek z pasami. Koronka nie gryzie skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie piękne stroje kąpielowe i kimono plażowe. Na paczkę nie czekałam jakoś bardzo długo tak więc jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłam tym razem duże zakupy w tym sklepie. Wszystko przyszło tak jak zamawiałam, niestety kilka rzeczy było dla mnie za dużych, ale wzięła je moja siostra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna nocna plus size powaliła mnie jakością, gdy tylko rozpakowałam paczkę. Nie spodziewałam się aż takiego efektu na żywo a prawda jest taka, że kupione rzeczy na żywo nie odbiegają od zdjęć nawet w 1 procencie, są po prostu identyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię robić w Valettcie zakupy. Mają bardzo duży wybór bielizny. Myślę, że każda znajdzie coś co się jej spodoba. Plusem jest też to, że mają duże rozmiarówki. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie cudowne stroje kąpielowe i kimona plażowe. Dobra jakość, wszystko tak jak na zdjęciach. Nie mogę się już doczekać wyjazdu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam już kilka kompletów zarówno czarnej jak i czerwonej bielizny, moje ulubione kolory, a rzeczy są wprost cudem, z jakością jest także wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie bezpiecznie zapakowane, nic się złego w transporcie z bielizną nie stało. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam dwa stroje kąpielowe i kąpielówki dla mojego męża. Może zamówienie było długo realizowane ale gdy już paczka do mnie doszła to się bardzo pozytywnie zaskoczyłam. Dobra jakość materiału i fajne kolory. Generalnie wszystko zgadza się ze stroną internetową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka z zamówioną bielizną szła bardzo długo ale w końcu dotarła. Jakość bielizny jest według mnie ok. Na pewno jak na taką cenę, a tym bardziej gdy skorzysta się z promocji i kupi się jeszcze taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup pończoch. Mają bardzo duży wybór. Nie wiedziałam które wybrać. Są super. Dobra jakość wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona z zakupów, poleciłam ten sklep także swojej mamie, z pewnością spodoba jej się asortyment dla kobiet o większym rozmiarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudowne koronkowe komplety bielizny, jeden wprost rozwalił mój system - Komplet Bielizny z frędzlami. Każda kobieta poczuje się w nim wyjątkowo i mega seksownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...