aparat ortodontyczny - gdzie założyć?

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku.
Myślę o Klinice zdrowego uśmiechu i wiem jakie mają ceny ale chętnie posłucham waszych opinii :)
No i jakie aparaty lepsze takie zwykle metalowe czy te estetyczne?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aparat ortodontyczny - gdzie założyć?

MOGE POLECIC DR GRACZYK,PRZYJMUJE W SZKOLE MUZYCZNEJ I NA JASKÓŁCZEJ.BARDZO KOMPETENTNA DOKTOR,DORADZI,WSZYTSKO WYJASNI ITD.NAPRAWDE POLECAM,JESTEM U NIEJ SREDNIO CO MSC NA KONTROLI Z APARATEM I WIDZĘ POSTĘPY.
POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aparat ortodontyczny - gdzie założyć?

ja z czystym sercem polecam Ci gabinet ortodontyczny na zaspie ul. żwirki i wigury 12 "pasaż lotnia" prowadzi ten gabinet ojciec z synem andrzej i tomasz czajkowscy. Sama do nich chodzę również z polecenia jestem bardzo zadowolona, profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, co do cen to nie powiem czy drogo czy tanio bo każdy ma inne odczucia. JA za stały aparat nieeststyczny typy DAMON czyli z najnowszej generacji zapłaciłam za 2 łuki 5800zł ale postępy widać już po pierwszym miesiącu noszenia. Jestem bardzo zadowolona ;)
A co do aparatu zwykłego czy estetycznego to powiem Ci ze na estetyczny szkoda kasy ;) teraz aparaty w modzie więc nie ma się co wstydzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aparat ortodontyczny - gdzie założyć?

dzieki za opinie, musze isc na konsultacje i zobaczyc jak te "mniej estetyczne" się prezentują.
a musiałaś wyrywać ósemki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aparat ortodontyczny - gdzie założyć?

Nie musiałam ponieważ miałam wyrywane jakiś dobry rok wcześniej niż pojawiła się opcja założenia aparatu, sam zabieg przechodził i często jest tak że trzeba je usuwać ale wszystko zależy od wady :) najlepiej właśnie iść na rozmowę i u lekarza dowiesz się dokładnie co i jak względem Twoich zębów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aparat ortodontyczny - gdzie założyć?

JA mam aparat estetyczny jestem bardzo zadowolona a zakladalam w euro dencie i nie wiem jak inne gabinety tam nie wyrywaja ósemek maja jakas nowa technike naprawde polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aparat ortodontyczny - gdzie założyć?

ja również polecam dr Czajkowskiego - córka chodzi do niego już 2 lata po usunięciu nadprogramowej dwójki. Ząbki pięknie ma ustawione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukając zabiegów ortodontycznych, zdecydowanie polecam OrtoDent Tychy. https://ortodonta.tychy.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zależy Ci na profesjonalnych usługach ortodontycznych, OrtoDent Tychy to najlepszy wybór. https://ortodonta.tychy.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Sara-03,

Polecam Leśnickie Centrum Stomatologiczne, gdzie swoje leczenie ortodontyczne prowadziła u mnie dr Kamila Winnik. Zajmuje się ona ortodoncją dorosłych, dzieci i młodzieży. Miałem założony aparat ortodontyczny i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Doktor Winnik jest bardzo kompetentna i profesjonalna, a cały proces był bezstresowy. Tutaj podsyłam link do ich posta na blogu z czego dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz odpowie na twoje pytanie "No i jakie aparaty lepsze takie zwykle metalowe czy te estetyczne?" https://lcs.wroclaw.pl/aparat-ortodontyczny/
Ps. mają cennik na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dieta, aktywność fizyczna. (22 odpowiedzi)

Jeśli stosujecie jakieś diety napiszcie o nich, w jakim celu jest dieta ( nie koniecznie musi być...

Medycyna estetyczna na wciągnięcie skóry? (23 odpowiedzi)

W telegraficznym skrócie: była ciąża i duże tycie, walka hormonów potem dość skuteczna kuracja...

Krem do cery trądzikowej (20 odpowiedzi)

Jaki krem do cery trądzikowej możecie polecić? Słyszałam, że effaclar duo plus czy coś takiego...