Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Serdecznie polecam zakup bielizny w tym sklepie internetowym. Bielizna jest bardzo dobrej jakości jak za tak małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co jakiś czas kupuję w tym sklepie męską bieliznę i nie miałem nigdy żadnych problemów z zamówieniem. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekstra sklep z seksi bielizną, szczególnie spodobały mi się wysokie stringi z ozdobnymi paskami, nie miałam niczego podobnego w swojej kolekcji, są świetne, wygodne, zupełnie inne niż większość bielizny dostępnej w innych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła w tym sklepie, za moją namową zmysłową bieliznę i wygląda w niej obłędnie. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mężczyzna zawsze bardziej wyczekuje paczki z Valletty niż ja :) super seksowna bielizna. Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem wielką fanką tego sklepu i jego estetyki. Bielizna kupiona za atrakcyjną cenę nawet po prawie miesiącu użytkowania nie przestaje mnie zachwycać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakup stroi kąpielowych z tego sklepu internetowego. Ja już nie mogę się doczekać aż założę swój. Jest taki piękny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupu koronkowych majtek z pasami. Koronka nie gryzie skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie piękne stroje kąpielowe i kimono plażowe. Na paczkę nie czekałam jakoś bardzo długo tak więc jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłam tym razem duże zakupy w tym sklepie. Wszystko przyszło tak jak zamawiałam, niestety kilka rzeczy było dla mnie za dużych, ale wzięła je moja siostra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna nocna plus size powaliła mnie jakością, gdy tylko rozpakowałam paczkę. Nie spodziewałam się aż takiego efektu na żywo a prawda jest taka, że kupione rzeczy na żywo nie odbiegają od zdjęć nawet w 1 procencie, są po prostu identyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię robić w Valettcie zakupy. Mają bardzo duży wybór bielizny. Myślę, że każda znajdzie coś co się jej spodoba. Plusem jest też to, że mają duże rozmiarówki. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie cudowne stroje kąpielowe i kimona plażowe. Dobra jakość, wszystko tak jak na zdjęciach. Nie mogę się już doczekać wyjazdu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam już kilka kompletów zarówno czarnej jak i czerwonej bielizny, moje ulubione kolory, a rzeczy są wprost cudem, z jakością jest także wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie bezpiecznie zapakowane, nic się złego w transporcie z bielizną nie stało. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam dwa stroje kąpielowe i kąpielówki dla mojego męża. Może zamówienie było długo realizowane ale gdy już paczka do mnie doszła to się bardzo pozytywnie zaskoczyłam. Dobra jakość materiału i fajne kolory. Generalnie wszystko zgadza się ze stroną internetową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka z zamówioną bielizną szła bardzo długo ale w końcu dotarła. Jakość bielizny jest według mnie ok. Na pewno jak na taką cenę, a tym bardziej gdy skorzysta się z promocji i kupi się jeszcze taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup pończoch. Mają bardzo duży wybór. Nie wiedziałam które wybrać. Są super. Dobra jakość wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona z zakupów, poleciłam ten sklep także swojej mamie, z pewnością spodoba jej się asortyment dla kobiet o większym rozmiarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudowne koronkowe komplety bielizny, jeden wprost rozwalił mój system - Komplet Bielizny z frędzlami. Każda kobieta poczuje się w nim wyjątkowo i mega seksownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...