Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam! Kupiłam błyszczące rajstopy. Są boskie. Nogi zwracają uwagę. Serdecznie polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy bez żadnych kłopotów, szybka transakcja, a bielizna jest mega. Skorzystałam z promocji więc wyszło jeszcze taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wyborem bielizny dla osób z większą ilością kg. Na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup fig z tego sklepu. Są dobrej jakości i w dobrej cenie. Jeśli chodzi zaś o czas dostawy to bywa różnie. Czasem, na zamówienie czekam dość długo. Ale to nie problem jak dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleżanka z pracy powiedziała mi o tym sklepie, miała rację, zrobiłam spore zakupy ufając jej opinii i wszystko bardzo mi się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem niesamowicie zadowolona z zakupów. Jakość bardzo dobra, brak zbędnych nitek do przycięcia, rozmiar standardowy. Jeśli chodzi o bieliznę to jest to mój ulubiony sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiona w tym sklepie bielizna podoba się mojemu mężowi jeszcze bardziej niż mi :) tak więc serdecznie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam każdej kobiecie zakupy w tym butiku internetowym. Jakość bielizny jest świetna :) materiał bardzo miły w dotyku. Nie podrażnia skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytałam dużo opinii o tym sklepie i muszę potwierdzić. Bielizna jest świetna :) jak za taką cenę to nie ma co szukać czegoś lepszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Biustonosz bardotka w rozmiarze 70B idealnie modeluje biust i na dodatek pięknie prezentuje się na ciele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakup bielizny z tego butiku oceniam na 5 z plusem :) mają duży wybór i atrakcyjne ceny i promocje. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam ale to nie problem. Nie potrzebowałam na szybko bielizny :) jeśli chodzi o koronkę na majteczkach to jest ok. Nic się z nią nie stało póki co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny z tego sklepu. Myślę, że każda kobieta znajdzie w nim coś dla siebie. Moja mama też chce by jej coś kupić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cenię ten sklep za ogromny wybór pięknej i zmysłowej bielizny. Nie trzeba wydawać fortuny by wyglądać świetnie i wygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie odebrałam dzisiaj i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Nie sądziłam, że przyjdzie taka fajna bielizna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam :) Pierwszy raz spotkałam się z tak szerokim wyborem fajnej bielizny. Zakup udany :) wszystko tak jak na zdjęciach i w opisie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poleciła mi przyjaciółka, byłam sceptyczna bo za taką cenę nie spodziewałam się niczego dobrego, a tu miłe zaskoczenie :) super jakość :) będę teraz częściej w nim zamawiać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie internetowym. Mają świetną jakość bielizny i co ważne duży jej wybór. Najchętniej kupiłabym cały sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep naprawdę świetny jeśli chodzi o bieliznę. Żona jak i ja robimy w nim zakupy od dawna. Jeśli chodzi zaś o dostawę, to bywa różnie. Czasem szybko czasem dwa tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile czasu czekać na przesyłkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...