Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Bardzo hot bielizna, w tym niesamowity wybór rajstop, pończoch, uwielbiam taką różnorodność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i transport trwa bardzo długo ale warto poczekać. Rekompensuje to jakość i cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można w tym sklepie zrobić naprawdę pokaźne zakupy :) :) :) świetny wybór. Fajne modele i różne rozmiary. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup męskiej bielizny. Nie warto przepłacać, a spokojnie można poczekać na paczuszkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po zakupach tutaj jestem w 100% przekonana, że nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy żeby kupić piękną bieliznę i wyglądać jak modelka. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszula nocna którą kupiłam dość dawno temu nadal wygląda w porządku, jakość akceptowalna za taką atrakcyjną cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka idzie długo, ale warto poczekać bo bielizna jest świetna i wygląda na bardzo drogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie się przymierzam, tylko jeszcze nie sprawdziłam czy mają stroje kąpielowe. Jak nie, to raczej zamówie tutaj https://www.jagna.pl/stroje-kapielowe-na-duzy-biust-c-21_317.html bo chcę zamówić za jednym razem i stanik i strój na basen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biustonosz z obniżonym zapięciem uratował mnie na przyjęciu przy bardzo nisko wyciętym dekolcie sukienki, z pewnością nie raz mi się jeszcze przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rajstopy kabaretki z cyrkoniami są świetne. Dobrze wykonane a nogi wyglądają w nich bardzo seksownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają świetną ofertę body. Kupiłam body skórzane z koronką i muszę powiedzieć, że dawno nie widziałam mojego męża w takiej euforii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna jakość rajstop. Dobrze kryją nie zaciągają się łatwo jak to czasem bywa w tanich rajstopach. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie sądziłem, że jest coś takiego jak bielizna wyszczuplająca dla mężczyzn. Szczerze polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo seksowny asortyment, drugie z kolei body zakupione, ponownie jestem mega zadowolona i na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Seksowne stringi, przeogromny wybór. Polecam :) Trudno było się na coś zdecydować dlatego zrobiłam dość pokaźne zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem tu kąpielówki na wczasy i jestem mega zadowolony. Na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie, tym bardziej, że żona też sobie już coś upatrzyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam mężowi na próbę piżamę. Na Valetta jest ich duży wybór. Są super. Kupiłam także damski komplet i jestem równie zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep. Bez problemów dobrałam kilka biustonoszy, wygodne, jakościowo w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie był to pierwszy zakup w tym sklepie. Zawsze dostaję to co zamawiam, bardzo szybko,towar estetycznie zapakowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paniom o szerszych biodrach i udach polecam krótkie spodenki wyszczuplające. Jestem z nich bardzo zadowolona. Jak na bieliznę wyszczuplającą są niesamowicie wygodne, co więcej, ja często zapominam, iż mam je na sobie a to chyba najlepsza rekomendacja z możliwych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...