Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Valetta to sklep z bielizną tanią i o dziwo bardzo dobrą. Duży wybór, a rozmiarówki według mnie standardowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie. Od ponad roku kupuję w tym sklepie super bieliznę erotyczną. Jest mega seksowna i w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, bielizna jest świetna. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, mają świetną bieliznę. Według regulaminu paczka idzie długo, ale ja miałam swoją po jakichś dwóch tygodniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, mają fajną bieliznę, a rozmiarówka jest standardowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to na pewno sklep z tanią bielizną. Czy dobrą jakościowo? Ja nie mogę narzekać. Według mnie jest jak najbardziej ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Body zakupione w tym sklepie internetowym jest fantastyczne, a kosztowało grosze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie zakup peniuaru z tego sklepu. Duży wybór. Nie wiedziałam na co się zdecydować. Kupiłam klasyczny czarny z koronką i jest świetny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę długo czekałam ale było warto. Bielizna bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jakością wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup koronkowej bielizny z tego sklepu :) super jakość, a cena bardzo niska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Towar bardzo porządnie wykonany, odpowiednio zapakowany, jeśli chodzi o zakup bielizny to tylko tutaj. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup biustonoszy z tego sklepu :) są bardzo wygodne, nie uwierają. Bez problemu dobrałam odpowiedni rozmiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Mają świetną ofertę peniuarów. Zamówiłam czerwony z koronkowym wykończeniem. Jest śliczny i bardzo seksowny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według regulaminu przesyłka może iść bardzo długo. Pozytywnie się zaskoczyłam jak po ponad tygodniu otrzymałam zamówione body :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kupiłam mamie dwa biustonosze z numeracji XXL i była to trafiona decyzja, większe osoby bez problemu dobiorą odpowiednią bieliznę, duży wybór dla każdego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mari
2020-01-30 20:41:04
Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
Teraz czekam na zamówiony peniuar i koszulę nocną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Seksowna bielizna z tego sklepu jest meeeggaaa!!!! Taki wzrok mężczyzn jest wart każdych pieniędzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór bielizny jest bardzo trudny z powodu tak wielu pięknych elementów, za każdym razem dokupuję coś jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona bardzo chwali sobie zakupy w tym sklepie. Może i długo się czeka, ale trudno znaleźć taką bieliznę w sklepach. Wygląda w niej obłędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość obsługi w tym sklepie jest super. Uzyskałam wszystkie odpowiedzi na moje pytania i teraz cieszę się z zakupów. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...