Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam zakupy w tym sklepie. Mają mega wybór stroi jednoczęściowych na plażę, ten z ozdobnymi ramiączkami zainteresował także moje koleżanki. Nie mogę się doczekać wyjazdu na Dominikanę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to świetny sklep. Kupiłam tu bardzo fajną bieliznę, w niskiej cenie. Fakt, że trzeba trochę czekać, ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam już kilka razy bieliznę z tego sklepu. Raz biustonosz, który zakupiłam okazał się za duży więc oddałam go siostrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep poleciła mi moja siostra. Fakt, że długo się czeka ale według mnie warto, bo bielizna jest ok a przede wszystkim jest tania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam :) Pierwszy raz odkryłam istnienie przezroczystego biustonosza, świetne rozwiązanie pod niektóre z ubrań, poleciłam zakup koleżankom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów internetowych z damską bielizną. Mają ogromny wybór, jakość jak dla mnie jest naprawdę ok. Tym bardziej w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie piękne body. Mojemu mężczyźnie również się podoba. Kosztowało mało a efekt WOW :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór pięknej bielizny. Trudno znaleźć taką bieliznę w normalnych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Niezły sklep z bielizną, czas realizacji trochę dłuższy ale stosunek ceny do jakości na niezłym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, trochę długo się czeka ale bielizna jest świetna. Tym bardziej jak za taką niską cenę :) Robię co jakiś czas zakupy w tym sklepie i zawsze jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

martusiap
2022-10-30 10:25:56
Sklep poleciła mi koleżanka, troszkę się bałam ale nie potrzebnie. Przesyłka z bielizną trochę szła ale doszła i wszystko zgodnie ze stroną internetową i zdjęciami.
jak najbardziej mogę się zgodzic, musze przyznać że bieliznę nocną mają piękną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poleciła mi koleżanka, troszkę się bałam ale nie potrzebnie. Przesyłka z bielizną trochę szła ale doszła i wszystko zgodnie ze stroną internetową i zdjęciami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście nie znam lepszego źródła na zakup bielizny erotycznej w atrakcyjnej cenie, wracam do zakupów w tym sklepie regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie. Koronka na koszuli nocnej robi efekt wow. Mój mąż też sobie chwali tę koszulę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka dotarła w miarę szybko, zawartość bardzo mnie zdziwiła, bałam się jakości biustonoszy i body koronkowego, ale wszystko prezentuje się ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie! Świetna jakość bielizny w niskiej cenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Body koronkowe z doczepianym trenem jest wyjątkowe, niesamowite i mogłabym tak długo zachwalać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Długo zastanawiałam się nad zakupami tutaj ale niepotrzebne, nie rozumiem jak można narzekać na cokolwiek, zrobiłam duży zapas bielizny i wszystko jest w porządku, po prostu trzeba troszkę dłużej poczekać na przesyłkę i tyle. Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czas oczekiwania może nie należy do krótkich i przyjemnych ale myślę że warto "pocierpieć". Bielizna jest dobrej jakości, tym bardziej jak za taką cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam, mają fajne bokserki. Znacznie taniej niż w sklepie, a jakością nie odbiegają od tych ze sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...