Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Super jakość bielizny. Na pewno nie był to mój ostatni zakup. Koleżanka z pracy też zrobiła zakupy i teraz czeka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę długo czekałam na zamówienie. To jest jak dla mnie największy minus tego sklepu. Tak to, mogę polecić. Jakość jak za taką niską cenę jest bardzo przyzwoita.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zakupów w tym sklepie namówiła mnie koleżanka z pracy. Na początku troszkę się wzbraniałam, ale jestem bardzo zadowolona. Zaskoczyła mnie na plus jakość wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie. Warto być cierpliwym i poczekać ponieważ bielizna moim zdaniem jest tego warta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie sądziłam, że można kupić tak fajną bieliznę w tak niskiej cenie. Polecam każdemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim przypadku była bardzo szybka wysyłka, za co jestem bardzo wdzięczna. Jestem bardzo zadowolona z jakości zamówionych rzeczy, a już na pewno w tej cenie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Bielizna znacznie tańsza niż w innych sklepach, a jakością nie odbiega od innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep osobom, które tak jak my chcą niewielkim kosztem podnieść temperaturę w sypialni! Mają tu mega wybór bardzo seksownej bielizny. Jakość w tej cenie jest jak najbardziej ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!!! Super bielizna! Jest w czym przebierać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie fantastyczną bieliznę. Nie spodziewałam się tego w tej cenie. Nie trzeba wydawać fortuny by mieć coś tak zmysłowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnej jakości bielizna. Rozmiar trafiony. Polecam. Jestem bardzo zadowolona z jakości i ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie swój zakup, biustonosz w dużym rozmiarze zapinany z przodu, z koronką jest wygodny, świetnie się układa i co najważniejsze idealnie radzi sobie z ciężarem jaki muszę dźwigać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie zrobiłam bardzo pokaźne zakupy. Mają bardzo niskie ceny. Polecam tym, którzy nie chcą przepłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają tu fantastyczną bieliznę. Zrobiłam kilka zamówień i za każdym razem byłam zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają tu ogromny wybór bielizny, w dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie sądziłem, że jest coś takiego jak bielizna wyszczuplająca dla mężczyzn. Super sprawa. Polecam każdemu facetowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszule nocne dostępne w dużych rozmiarach rozwaliły mój system, dzięki nim mogę się poczuć pięknie. Cudowny wybór, dla każdego coś się znajdzie, czy to bardziej seksi czy nie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest zgodna z opisem i zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję tu co jakiś czas bieliznę dla siebie i żony. Oboje jesteśmy zadowoleni. Długi czas dostawy ale nie przeszkadza to nam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam lateksowe body bez ramiączek, można je spokojnie używać nie tylko do sypialni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

leczenie trądziku (114 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Sprawdzona odżywka do paznokci - jaka? (91 odpowiedzi)

Hej Dziewczyny, może miała któraś problem z bardzo słabymi, miękkimi paznokciami i sobie...