Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Koronkowe body to absolutny must-have w kobiecej garderobie! Wykonane z miękkiej koronki i elastycznego tiulu, te body podkreślają sylwetkę, dodając zmysłowości i finezji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie ten sklep facetom, którzy chcą zrobić niespodziankę swojej kobiecie i kupić tanio, całkiem fajną bieliznę. Polecam szczególnie tę do igraszek w sypialni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep jest mega!!! Godny polecenia. Ogromny wybór pięknej bielizny. Bardzo zmysłowe modele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona jak i ja jesteśmy zadowoleni z transakcji. Przebiegła dość szybko i bez komplikacji. Rzeczy, które otrzymaliśmy spełniają nasze oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór bardzo zmysłowej bielizny. Mój mężczyzna nie może nacieszyć oczu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają świetny wybór różnego rodzaju body i bielizny w większych rozmiarach. Jestem szczęśliwa, że ktoś pamięta, że nie tylko modelki chcą ładnie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z żoną robimy w tym sklepie zakupy już od długiego czasu. Jesteśmy zadowoleni. Największym atutem wiadomo jest cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mega ogromny wybór bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie był mój pierwszy zakup w tym sklepie. Już od wielu miesięcy zamawiam tu bieliznę. Polecam każdemu głównie ze względu na niskie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie. Ja tu kupuję bokserki, a żona bieliznę dla siebie. Jesteśmy oboje zadowoleni. Jak na taką cenę nie ma co narzekać na produkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Super jakość bielizny jak za tak niską cenę. Na pewno będę tu często kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam na zamówienie ale było warto. Jakość bielizny jest według mnie dobra. Na pewno za taką cenę. Mają jej duży wybór i różne rozmiary więc chyba każda znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu body, stringi i pończochy. Nie zapłaciłam wiele więc nie spodziewałam się jakichś cudów. Jestem jednak pozytywnie zaskoczona bo jakość jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę długo musiałam czekać ale było warto. Zamówiona bielizna, jak dla mnie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mają chyba wszystko jeśli chodzi o bieliznę dla kobiet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę długo czekałam na paczkę z zamówieniem ale myślę, że warto być cierpliwym. Bielizna jest tego warta. Jakość jak za taką cenę super. Wszystko wygląda tak jak na zdjęciach. Tak więc polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zamówiłem już po raz kolejny bokserki w tym sklepie. Są jak najbardziej ok, a na pewno są tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to jeden z lepszych sklepów gdzie można kupić tanią i dobrą bieliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam koronkowe body. Wygląda identycznie jak na modelce. Polecam! Jestem zadowolona, tym bardziej, że było tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrej jakości pończochy. Są dość grube i dobrze kryją. Nie drą się od byle czego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry tani fryzjer w Gdańsku :)) Gdzie? (68 odpowiedzi)

Hejka :) Znacie jakiegoś godnego polecenia niedrogiego fryzjera w Gdańsku ?

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...