Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

A co pięknego, jakieś koronki? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czemu słabo intuicyjne? mają wszystko fajnie pozaznaczane i podzielone na stronie. Ja lubię bardzo ten ich sklep
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

15 dni to nie najgorzej, ja zwykle czekam tak 15-20 :) ale mnie to osobiście wcale nie przeszkadza. Oplaca się i tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te pończochy z cyrkoniami są super, w ogóle wybór rajstop mają bardzo duzy i to jest świetne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie to jeden z najlepszych sklepów ktore w sieci można z bielizną znaleźć. Cenowo przystępnie a wybór ogromny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem ładna bielizna, teraz na black friday też zamówiłam nowy komplet bielizny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zawsze wolę się upewnić zanim zamówię i tak samo było w przypadku valetta, a i tak jestem zadowolona z cen i też wykonania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to moim zdaniem zachowali się spoko, przynajmniej taka moja opinia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dandana
2021-11-16 11:25:43
To tak samo jak ja :) nie raz zamówione i zawsze paczka docierała może nie ekspresowo ale nie czekałam bóg wie ile
Szkoda, że dostawa jest jednak dłuższa. Natomiast akurat bieliznę dostałam ładną i dla męża kąpielówki również ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tak samo jak ja :) nie raz zamówione i zawsze paczka docierała może nie ekspresowo ale nie czekałam bóg wie ile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko jest jasno opisane, a ludzie nie czytają a potem są zszokowani i obrażeni co mnie dziwi bardzo i jest nie fair
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Entomologia
2021-11-11 07:51:45
Śrucik drucik firemka chińszczyzna, często nie dochodzi
W sumie teraz większość firm produkuje wszystko w chinach, u mnie jednak z dostawą problemu nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Masakra dobrze wiedzieć, bo na zdjęciach wszystko wygląda ładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Bo to firma, która nie sprzedaje żadnego towaru, tylko w momencie zakupu składa zamówienie na aliexpress... Regulamin ma tak skonstruowany, że nie bierze żadnej odpowiedzialności. Ja pieniądze straciłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dlaczego do Chin?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja zamówiłam koszulkę w rozmiarze M, a dostałam XS... Chciałam ją zwrócić albo wymienić rozmiar, ale musiałabym na swój koszt odesłać ją do Chin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Śrucik drucik firemka chińszczyzna, często nie dochodzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tę samą koszulkę na aliekspresie znalazłam trzy razy taniej, a ja czekałam miesiąc na wysyłkę prosto z Chin, gdybym wiedziała, sama bym sobie zamówiła w Chinach, oszuści nic więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Bielizna szpetna, pruje się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Miesiąc oczekiwania, bielizna z Aliexpress, rozmiar zaniżony, według pań z obsługi mam odesłać do Chin na swój koszt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...