Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamowilam kpl bielizny.Po bardzo dlugim oczekiwaniu bo ponad miesiac otrzymalam produkt zupełnie inny.Bardzo utrudniony kontakt z osoba w sprawie zwrotu.Bardzo nie grzeczne podejscie do sprawy.Adresu nie otrzymalam.Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ale o co tutaj są pretensje? o to że paczka idzie tyle ile jest to określone w regulaminie? to pretensje do siebie za nie doczytanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To trochę smutne, że obelgi spadają za sklep mimo że w regulaminie wszystko czarno na białym jest. Jak dla mnie poczekanie parę tygodni to nic strasznego - szczególnie że bielizny nigdy nie potrzebuje na cito
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie dzisiaj było otwieranie pierwszej paczki - także od początku zaczynając. Zamowiłam 3 zestawy bielizny, 1 peniuar (chyba tak się to odmienia) i piżamę. Na paczkę czekałam niecały miesiąc więc jak dla mnie nie najgorzej i tu się nie mogę doczepić. Bielizna super. 1 stanik może ciutkę za mały, ale tak to extra. Majtki leżą idealnie, nic nie gryzie i nie drapie. Peniuar super! na pewno jakiś jeszcze kupie tak samo jak piżama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgadzam się - ja nie zamawiam po prostu tego co potrzebuje "na cito" tylko te rzeczy na ktore mogę poczekać :) i dzięki temu mam super bieliznę w dobrej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miesiąc to nie dużo - w regulaminie masz informacje o czasie wysyłki paczki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja znowu wszystkie paczki do tej pory dostałam, jedne szybciej inne trochę poźniej ale wszystkie dotarły i naprawdę zadowolona z jakości jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ekspresowo, u mnie zwykle tak miesiąc półtorej ale mi to nie przeszkadza :) zamawiam z wyprzedzeniem i potem się ciesze ze dostalam paczke ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie piękna bielizna nocna dotarła i piżamki :) są super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szkoda że nie można tutaj zdjec dodawać bo wczoraj przyszla moja paczka z piżamkami i to jest szał! :) super, mięciutki materiał, bardzo wygodne i piękne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

no ale co w tym nie kulturalnego jak jest szacowany czas i 2 miesiące nie przekraczają go? to raczej twoje wyzwiska są niekulturalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie mój ulubiony sklep!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dokładnie, niektorzy chyba nie wiedzą co i skąd zamawiają i potem pretensje ze paczka nie jest po 2 dniach u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja ostatnio zamawiałam dwa zestawy koronkowej bielizny i takie body, które można np. tez pod marynarkę po prostu ubrać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

I jak sprawa się rozwiązała, u mnie stanik przyszedł jakoś po 3 tygodniach całkiem okey ale na razie tylko jeden raz zamawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytajcie ostatnie strony na forum zobaczycie, ja też się nabrałam na pozytywne opinie o sklepie.....,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczki idą z Chin, stąd taki długi czas dostawy.Onisą tylko pośrednikami w naszych zakupach- sami to co sprzedają możemy kupić na AlliExpres. Przyznam ciekawy biznes, jak również regulamin firmy, który szybko przesyłają mailem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co zamawiałaś w takim razie u nich ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pochwalcie się co tam zamówiłyście jak przyjdą paczki :) jestem ciekawa bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie nigdy nie było więcej niż 35-40 dni. Może akurat jakiś problem na granicy albo z poczta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,