Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

dobrze wiedzieć, może też coś na próbę wezmę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak najbardziej, dlatego ja wiedziałam że pewnie będę musiała tak z miesiąc poczekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo, że valetta to nie polski sklep więc trzeba poczekać trochę na dostawę. ale nie widzę w tym problemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zagłębiam się skąd ale jak dla mnie mają dobrą ofertę w dobrej cenie i to mi starcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też akurat bielizna jaką zamówiłam ładnie się prezentuje, wykonanie w porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bokserek nie zamawiałam ale faktycznie jakość jest ogólnie tam dobra, szczególnie w tej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tu bym się kłocila bo nie raz zamawiałam u nich a na Ali też mialam okazję i tu jest o wiele lepsza jakość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

valetta to jeden z lepszych sklepów z bielizną, ja sporo kupowałam kiedys w sieciówkach ale zrezygnowałam zupełnie na rzecz tego sklepu wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja zamawiam w sumie regularnie :P i dla mnie i dla męża, bokserki mają świetnej jakości!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No to jest akurat prawda z bielizną jest jednak inaczej niz z normalnymi rzeczami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oni tam sprzedają rzeczy z ali ;p i na ali są one o wiele tańsze, więc się nie opłaca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie zawsze było ok. A szczególnie jestem zadowolona ze strojów kąpielowych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja pierwszą paczkę zamawiałam rok temu i teraz już chyba 5 albo 6 zamówienie u nich składałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To daj znać jak już dojdzie i czy wszystko okey ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jeszcze dojdzie, ja na jedną paczkę też czekałam dość długo i dotarla :) a z pozostałymi dwoma nie miałam żadnego problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja dopiero niedawno odkryłam ten sklep i powiem szczerze że jestem mega zaciekawiona. Zamowiłam paczkę i czekam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bielizny nie przyjmują w zwrotach praktycznie w żadnym sklepie, to nie jest zaskakujące akurat. Nawet największe sieciówki tak mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a kiedy zamawiałaś i ile czekasz? U mnie nigdy nie było takich problemów a zamawiałam kupę razy juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co odpisali? U mnie wymiana bez najmniejszego problemu była
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam również!!!! Nie mogę dokonać zwrotu bo nie chcą podać adresu dla zwrotu i przeciągają dyskusję mailową aż minie termin na zwrot.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...