Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Czekam na zmówienie już 6 tygodni. Dwie rzeczy idą oddzielnymi paczkami. Jedna jest w Polsce od trzech tyg., a druga od dwóch. Ciekawe czy zobaczę co kupiłam. Póki co to jestem wściekła..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ponad 60 dni i brak towaru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, wtedy to będzie mieć sens. Zamówiłam bieliznę przed świętami jakoś początek grudnia dalej nic nie przyszło prosiłam o zwrot pieniędzy to napisali mi że wyślą druga paczkę która pewnie też nie przyjdzie i że to niby jest problem z przewoźnikiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Odpisują jacyś obłąkani nie można się porozumieć po prostu zlodzieje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Wszystkie pozytywne opinie piszą sami to oszusci nie dajcie się nabrac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamówiłam szlafrok przyszedł po miesiącu zanizone rozmiary gatunek beznadziejny każą odsyłać do Azji to oszusci części zamówienia nie przysłali Uważajcie trzeba zawiadomić odp organy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Oszusci nie zamawiajcie opinie niezgodne z rzeczywistością na ich stronie sami piszą o sobie przysyłają szmaty niewarte części ceny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja zamówiłem 2 rzeczy i właśnie dostałem wkoncu paczka minął 70 dni... Problem z tym że wysłali tylko 1 a gdzie druga ? Dlaczego wysłali osobno jak powinno razem a wysłałi osobno ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam jedna rzecz 9tego grudnia 2020 jest 01.03.21 nadal nic nie otrzymałam ani powiadomienia ani zwrotu serdecznie nie polecam nawet nie można porozmawiać z prawdziwym człowiekiem a jak pisze do nich to tylko usprawiedliwienie ze jest opóźnienie a paczka niby dojdzie.. tragedia, paczka miała być na święta..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Totalnie nie polecam sklepu, zamówienie u nich to jak wpłacanie darowizny, nie dostałam ani swojej paczki ani zwrotu pieniędzy. Po prostu mija termin doręczenia i firma zabiera sobie pieniądze za NIC. Odradzam wszystkim!! Nieuczciwe podejście do klienta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Pozew Zbiorowy:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też dałam się naciągnąć. Walczę o zwrot pieniędzy. Otrzymany towar to szmata - kompletnie niezgodna z oferowanym na zdjęciu i w opisie produktem. Dałam się oszukać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Potwierdzam. Odesłałam. Poniosłam dodatkowe koszty. Nie odzyskałam pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomoże Pani? Mnie oszukali na 100zl ale zawsze mieć a nie mieć;(
Proszę o kontakt jewka88@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Uwaga to oszuści. Na zamówienie czekam od grudnia. Ze sklepem nie ma żadnego kontaktu, telefon to automat i nic się nie można dowiedzieć, na maila od miesiecy ta sama odpowiedź-proszę czekać lub sprawdzić skrzynkę pocztową, żenada. Odmowa zwrotu pieniędzy bo rzekomo podany byl zly adres. Wcześniej twierdzili ze paczka jest cały czas w drodze. Teraz,ze nie dotarła bo nie był podany nr mieszkania. Jak zażądałam dokumentu potwierdzającego dotarcie przesyłki na pocztę i jej nie odebranie, stwierdzili ze nie mają rejestru paczek. Skąd wiec wcześniejsze zapewnienia i pewność ze paczka czekala na poczcie? Juz mi się slabo robi jak co tydzień biegam na pocztę i proszę się o odnalezienie nieistniejącej paczki... sledzenie paczek to kolejna kpina, nic te numerki nie wnoszą do faktycznego położenia paczki. Sprawa zgłoszona do UOKIK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, jak udało się Pani wykłócić o zwrot pieniędzy za niedostarczony towar? Walczę 5 dni a oni w kółko podaj adres na który możemy ponownie przesłać zamówienie, oraz o który komplet chodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Magdo proszę o kontakt na patrycjaka2202@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam. Towar słaby gatunkowo, wysyłany z Chin, zerot też do Chin, nie wszystkie artykuły dostarczono a już minął miesiąc od złożenia zamówienia. Żałuję bardzo , że dałam się wkręcić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, chętnie skorzystam z Pani pomocy i Pani doświadczenia. Ja mam jak najgorsze doświadczenia. Coś przyszło jakości śmietnikowej reszta nie dotarła. Jak rozmawiać z nimi żeby uczciwie oddali pieniądze. Ja wybieram się też do sądu jeśli nie poczują się do odpowiedzialności..jesli będzie Pani uprzejma mi pomóc i wymienić swoje doświadczenia które mogą okazać się pomocne będę bardzo wdzięczna i zobowiązana. Może kiedyś ja będę mogła Pomoc Pani mój adres i dane do kontaktu to:michalina76malinowska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Czas wysyłki 3 miesiące a to co przyszło to szkoda gadać szmata odbiegająca od zdjęć na stronie - do kosza nigdy więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?