Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Ale to nie jest wina sklepu że np. listonosz nie zostawił zawiadomienia. Niestety teraz wiele paczek ginie bo poczta się przez pandemie nie wyrabia ale nie jest to wina sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

No tak -mają tam magazyn ale jest informacja o tym więc można się przygotować na to że chwilę się poczeka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ocena jest subiektywna, ja mam do tej pory też przy dwóch zakupach pozytywne zdanie na ich temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Mają magazyn w Chinach bodajże wiėc czas dostawy jest dłuższy. Cenowo ok, jakość normalna (akceptowalna). U mnie przyszedł odpowiedni komplet.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

potwierdzam!! Podpisuje się pod tą opinią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co za kłamstwo!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam ten sam problem. To oszusci i złodzieje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Mam bardzo źle doświadczenia. Nie polecam tego sklepu, zlozylam zamówienie w czerwcu i otrzymalam nke to co zamawiałam, zlozylam reklamacje rzekomo mieli wysłać towar ponownie po 60 dniach walki dowiedziałam się ze moja paczka została zutylizowana bo jej nie odebrałam. Co jest nieprawdą, gdyż nie było żadnego listo osza ani paczka nie została wrzucona do skrzynki. Sklep mnie obarcza odpowiedzialnością za wyparowanie paczki. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie. Towar jest beznadziejnej jakości, zdjecia na ich stronie to inna bajka! W dodatku kontakt ze sklepem tylko drogą mailową, pracownicy tego sklepu ironiczni i bezczelni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram, ja zamawialam nie raz - jasna informacja na stronie ze może iść paczka dłużej więc człowiek ma tego świadomość a 2 tygodnie mijają ekspresowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Teraz tak naprawdę wszystko jest produkowane w chinach i chyba nikogo to już specjalnie nie szokuje :) A jakość bardzo fajna - mam bielizne z valetty rok czasu i ciagle piorę i nic się nie dzieje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

A co fajnego ostatnio zamawiałaś? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zawsze byla opcja nie zgadzać się na regulamin i nie kupować jak rzekomo jest na niekorzyść - chociaż w moim odczuciu tak nie jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokładnie :) jedyne miejsce w ktorym bez problemu znajduje bielizne i stroje kapielowe w swoim rozmiarze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Uwielbiam jak ktoś nie może się pogodzić z tym że inni są zadowoleni. Ja kupuje tam regularnie i absolutnie nie zgadzam się z tym że jakoś jest słaba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tragiczna jakość chińskiej sprowadzanej za pośrednictwem sklepu bielizny.
Zamówienie dotarło częściowo reszty od 3 miesiecy nie ma. Na prosbe o zwrot pieniedzy proponują ze wysla jeszcze raz.
Nie mozna doprosic sie ani towaru ani pieniedzy.
Uwaga!!!!! Czytajcie opinie na forach ale uwazajcie bo wszystkie pochlebne opinie piszą pracownicy valetta ,uruchamiają się licznie po negatywnych opiniach rzeczywistych nabitych w butelkę klientów.
Zastanawiam się tylko dlaczego te "pozytywne dziewczyny" mają ochotę brać udział w tym oszustwie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

No akurat informacje odnośnie tego jak działają są jasno przedstawione, jakość w mojej opinii także akceptowalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja to mam już 3 komplety, 2 stroje kąpielowe, leginsy do ćwiczenia i dwa staniki sportowe :D zakrawam już o uzależnienie od tego sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam bardzo! super sklep a wybór jest taki że aż w głowie się kręci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wiadomo że jak się zamawia zza granicy to chwilę idzie :) ale jaki to problem? żaden :) a jak przyjdzie to radość wielka bo towar porządny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hm... no nie wiem trudno mi osądzić bo bardzo nieobiektywnie opisana historia. Ja raz tylko prosiłam o zwrot kasy i od ręki dostałam więc nie wydaje mi się żeby takie problemy robili.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...