Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

co do jakości się nie zgodzę, bo w moim przypadku była w porządku, ale przesyłka rodem aliexpress...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja finalnie czekałam 3 tygodnie na bieliznę i strój kąpielowy, więc trochę krócej ale i tak sporo. Co do jakości nie moge mieć zastrzeżeń, zwłaszcza w tej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie jakościowo ok, ale czas przesyłki 3 tygodnie jest trochę za długi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak to chyba najczęściej bywa. No niestety. Najlepiej zamówić samemu i się przekonać. Do mnie praktycznie co miesiąc albo co dwa idą paczki od nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

na przesylke z tego co wiem maja 100 dni chociaz sama maksymalnie czekalam miesiac. Warto poczekac :) obstawiam ze bedziesz zadowolona jak paczka przyjdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie :D ludzie nie przysiądą do przeczytania ale już piszą, że niby jakiś problem. Absurd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie to samo - druga paczka, tez przyszla po okolo 2 tygodniach :) I wszystko w dobrym rozmiarze. Ważne żeby znać swoj rozmiar i je poprawnie zamawiac :) czasami to mam wrazenie ze dziewczyny zamawiaja rozmiary jakie by chcialy miec a nie jakie maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

enigmatyczny? jak dla mnie regulamin jest bardzo jasny :) A trwałość i jakość bielizny od nich jest bardzo dobra w moim odczuciu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam dokładnie tak samo, bo ja akurat Valette odkrylam ponad rok temu i ciagle u nich zamawiam od tego czasu i bardzo lubię. Teraz zresztą znowu zamówilam :D maz mnie niedlugo z domu wyrzuci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

dokładnie - ja mam wrazenie ze ludzie nie czytaja a potem wylewaja zale i nieslusznie oczerniaja firme ktora nic zlego nie zrobila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A sprawdzałaś może w regulaminie ile mają czasu na realizację zamówienia z dostawą? To jest kluczowe jeśli chcesz podjąć jakieś kroki :)
Ja jak kiedyś nie dostałam jednych stringów to oddali mi całe środki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja również nie polecam sklepu. Towar poniżej wszelkiej jakosci. Na dostawę czekałam ponad miesiąc i towar rozbity po jednej rzeczy z zamówienia. Żenada. Jak się czyta ich własne opinie, to obiecująco wygląda. Nie dajcie się nabrać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To daj znać jak już otrzymasz odpowiedź, jak rozwiązali tą sytuację bo wyżej widzę odpowiedzi że jednak zwracali koszta jak coś nie doszło. A czas mają w regulaminie określony ile to może trwać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Hej, tragedia z tym sklepem od 3 miesięcy czekam na zamówienie nadal nie otrzymałam Towaru. Pisałam o zwrot pieniędzy to napisali ze paczka została wysłana i czekam kolejny miesiąc. Firma nierzetelna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Absolutnie nie polecam tego sklepu. Złożyłam zamówienie 19 maja. Do tej pory otrzymałam 3 z 7 rzeczy. Jako pierwsze dotarły leginsy, które były ok. Ale dzisiaj dotarły do mnie kolejne 2 rzeczy i są tragicznej jakości. Strata pieniędzy i przede wszystkim czasu. Paczki oczywiście z Chin. Czekam na odpowiedz w sprawie zwrotów. Spodziewam sie, że skoro jadą do mnie tak długo to tak samo uciążliwy i problemowy jest zwrot. nie polecam nikomu. Ostrzegajcie wszystkich przed tą firmą. Nie dajcie się skusić niską ceną i ładnymi zdjęciami
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi wysłali zagubione stringi na nowo i finalnie dostałam dwie pary w cenie jednych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słuchajcie, u mnie sytuacja jest taka jakiej jeszcze nie miałam. Zamówiłam łącznie od nich 5 produktów:
- 1 produkt przyszedł po 2 tygodniach, wszystko ok
- 2 i 3 produkt przyszedł po 3 tygodniach w jednej paczce i też wszystko ok. Po pierwszej dostawie nie zdziwiło mnie nawet opakowanie wyglądające bardzo tandetnie...
- 4 produkt przyszedł w złym kolorze... Zaproponowałam, że jak mi zwrócą za niego część pieniędzy to go sobie zostawię, bo reszta się zgadzała i... tego samego dnia zwrócili mi 30%, więc niby ok
- 5 produkt... Słuch o nim zaginął... Co prawda były to jedne stringi, ale tak łatwo nie popuszczam. Znowu do nich napisałam i wysłali mi je na nowo. Teraz hit, po kolejnych 2 tygodniach dostałam dwie paczki z dwoma stringami, czyli jedne mam za free xD

W związku z tym, że jest dlugi czas oczekiwania i jeszcze problemy jak wyżej to raczej tam więcej nie zamówię, mimo że mają fajne i tanie produkty, bo na allegro można znaleźć praktycznie to samo i za trochę większe pieniądze bym miała szybką dostawę. Jedyny plus że szybko odpowiadają na wiadomości i idzie się dogadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam dałam się nabrać nie polecam nikomu towar to totalny syf nie wart 2 zł w lumpie lepsze można kupić na dodatek połowy zamówienia do tej pory nie dostałam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie 3 tygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mniej więcej potwierdzam to co napisała Zuza, chociaż akurat ja się nie pomyliłam w trakcie składania zamówienia :)

"Potwierdzam, że zamówienie przychodzi w kilku paczkach i trochę się czeka chociaż w moim przypadku ostatecznie jestem zadowolona, bo:
1. Miałam problem z adresem, bo podałam zły. Napisałam im to od razu i poprawili dosłownie w 20 minut
2. Jak dostałam pierwszą paczkę i byłam pewna, że zostałam oszukana bo nie dostałam wszystkich zamawianych produktów to mi znowu w kilkanaście minut odpisali (i to o dziwo w niedzielę) i wyjaśnili, że jest kilka paczek i podali numery do ich śledzenia
3. Jedne majtki przyszły poprute, ale na swój koszt wysłali mi nowe. Znowu czekałam jakieś 3 tygodnie, ale z te lekko poprute mogłam sobie zostawić i ostatecznie je treoche sama naprawiłam
4. Jakość produktów jest adekwatna do ceny, dla przykładu zamówiłam 2 piżamki jedną za 30 a drugą za 90 złotych i widać różnicę w materiale sporą "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...