Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie Polecam sprzedają rzeczy z aliekpress tylko po 3 razy wyższej cenie. Nawet zdjęc nie zmieniają. Sprawdźcie same
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam u nich na próbę bokserki dla mojego męża w batmany i tutaj akurat zmieścili się w regulaminowym czasie z realizacją, rozmiar też był ok. Może kiedyś ewentualnie jeszcze skorzystam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Sklep ten zamawia na wasz adres rzeczy z AliExpress. Reklamowali się szybką wysyłką 2-4 dni, w mailu napisali mi do 15 dni, w regulaminie maja 60-90 dni. Mija 90 dni od wysłania jednego z produktów i dziś otrzymałam informacje, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, mogą jedynie wysłać kolejny produkt, który ma przyjść w ciągu 60 dni. Drugiego produktu, który został wysłany 2 tygodnie po złożeniu zamówienia (04.02.2020) jak nie było tak nie ma. Trzeci produkt co prawda doszedł, chciałam go zwrócić, ale żeby to zrobić trzeb paczkę na własny koszt wysłać do Chin! Przy czym najprawdopodobniej nie przyjmą zwrotu bielizny. Kontaktu ze sklepem BRAK. Jedynie maile przy czym pani Beata z Valetta
Starsza specjalistka ds. obsługi klienta nie odpowie na żadne wasze pytanie, będzie was zbywać, i wklejać wam regulamin, który bardzo dynamicznie się zmienia. W tym momencie nie ma w nim pewnych zapisów, które były kiedy składałam zamówienie, nie ma już super dostawy 2-4 dni. Mam zamiar napisać do rzecznika praw konsumenta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam zamawiać z tej strony. Paczka przyszła po 15 dniach niby szybko, ale strój kąpielowy dostałam nie taki jak zamawiałam, a bielizna rozwala się przy samym wyciąganiu z opakowania. Kiedy napisałam maila z zapytaniem gdzie mam odesłać towar dostałam dwa chińskie adresy. Jeden towar na jeden adres, drugi na drugi adres. Odesłanie towaru jest na koszt nadawcy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w styczniu zamawialam i przyszlo dopiero teraz. Chce ten badziew, ktory przyszedl zwrocic, ale trzeba wysylac to do Chin. Nigdy wiecej nic z tego sklepu nie kupie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie! Zgadzam sie. 3 miesiace czekania na bielizne, ktora przyszla w tak malym rozmiarze, ze to porazka. Pisalam z Pania z obslugi i zaznaczyla,ze biustonosz ma byc wiekszy(nosze.rozm.F, to co przyszlo, to nawet na B sie nie kwalifikuje) Zwrot jest oczywiscie, ale uwaga! Do Chin! Zenada! Nigdy wiecej nie zamowie z tego pozal sie sklepu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Odradzam zamawianie z tego sklepu. Minął już 3 miesiąc od mojego zamówienia i dalej go nie ma.Nie na możliwości kontaktu telefonicznego.Numer tel.jest podany ale to tylko automatyczna sekretarka i nie ma możliwości dowiedzieć się co się dzieje z zamówieniem.Najgorsze że zapłaciłam za zamówienie i czekam jak głupia. Nie ma mowy o zwrocie pieniedzy!Szkoda że nie poczytałam przed złożeniem zamówienia waszych opinii. Złodziejska firma.Nigdy więcej nie dam zrobić z siebie frajerki zapłacić za zamówienie i czekać miesiącami.Odradzam!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam, miało być 60 dni czas oczekiwania, a potem napisali ze zgodnie z regulaminem 90 dni sie czeka. Paczka nie dotarła, prosiłam o zwrot pieniedzy - nie chce zwracać, mówią ze ja nie odebrałam przesyłki, a do nich nie wróciła. nie chcieli również podać adresu do zwrotu. Przekazuje sparte do rzecznika praw konsumenta.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Również odradzam. Jest to pośrednik od...aliexpress, więc lepiej zamawiać już z Chin bezpośrednio, przynajmniej można dostać Paybacka. Zwrotów jak takich nie mają, musiałabym odesłać do Chin...na własny koszt. Rozmiarówka też odpowiednio chińska, czyli jak trafisz. No i na sam towar czekać około 2 mce((( do tego obsługa bardzo nie mila(( pozytywne komentarze w internecie to chyba same pracownicy sklepu piszą lub klienty którym baaardzo poszczęściło
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

to koniecznie daj znać jak dojdzie! ja dzisiaj zamówiłam 2 piżamki, dopiero później przeczytałam opinię i zaczęłam się stresować. zobaczymy co to będzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczoraj zamówiłam piżamkę, zobaczymy po jakim czasie przyjdzie. A tak to kiedy zamawialiście swoje produkty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zupełnie innego zdania. Z moim kompletem bielizny wszystko było Ok, poza 3 tygodniami niecierpliwego czekania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sklep Valetta, to jedno wielkie oszustwo. Wystawiają zdjęcia zupełnie innego produktu.Zamówiłam satynowy koronkowy peniuar do kostek, przyszło mi coś na kształt firanki z obszyciem koronkowym, max długim do pół uda i za małym (doradzano mi rozmiar taki jaki noszę). Zwrot trzeba nadać jak się okazuje do Chin, więc resztę zostawię bez komentarza...
Dorota.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia.. zamówiłam piżamę przyszła po 2,5 miesiąca i jest tak prześwitująca ze nadaje się tylko do wyrzucenia... nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamawiałam, przyszło po 3 tygodniach zgodnie z tym co wszędzie podają i jestem zadowolona, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem zadowolona. Zamawiałam strój kąpielowy i faktycznie przyszedł po 3 tygodniach ALE jest przy każdym produkcie informacja o czasie dostawy, więc się tego spodziewałam... Jakość bardzo dobra, kontakt z obsługa klienta wzorowy. Nigdy nie czekałam na odpowiedź na maila dłużej niż godzinę. Naprawdę jestem w szoku jak ludzie nic nie czytają a potem mają wielkie pretensje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam jakośc bardzo slaba, otrzymalam produkt potargany na szwach. Czekalam na produkty ponad 2 miesiące. Na stronie valetta.pl opinie sa swietne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, ja już czekam 4 miesiące, nic do mnie nie przyszło a podobno wysłali już drugi raz zamówienie. Kasy nie chcą zwrócić, oszuści i złodzieje, pozytywne komentarze są napisane przez nich lub opłacone blogerki. Naciągają tylko ludzi szczerze odradzam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Hej zamawiałam i szczerze odradzam. Zamówienie złożone ponad 3 miesiące temu nadal nie dotarło. Nie da się nic wyjaśnić. Nie chcą zwrócić pieniędzy. Mydla oczy od miesięcy, że zamówienie niedługo przyjdzie. Na nic się zdaje proszenie i zwrot kosztów. Nie polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIe polecam nic tam zamawiać. Najgorszy sklep internetowy z jakimkolwiek miałem do czynienia. Produkty z Aliexpress z podbitą znacząco ceną.
Na przesyłkę czeka się 2,5 miesiąca.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Krem nawilżający 40+ (28 odpowiedzi)

Moja mama ostatnio skarży się na bardzo suchą skórę na twarzy i szuka jakiegoś dobrego...

Dobry tani fryzjer w Gdańsku :)) Gdzie? (68 odpowiedzi)

Hejka :) Znacie jakiegoś godnego polecenia niedrogiego fryzjera w Gdańsku ?

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...