Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Dziwne, czekałam 3 tygodnie i jest git
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Według mnie wszystko jest ok, czas dostawy jest stosunkowo długi, ale jest o tym informacja. Z produktem wszystko jest ok, wszystko jak na zdjęciach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak miesiącami jak ja po 2 tygodniach miałam :) teraz moglby być opoznienia z powodu wirusa, ale to wina poczty tu na miejscu często
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakos rzeczy jest fatalna, wszystko zamawiane z Aliexpress.
Przesylki ida miesiacami, jedna nie dotarla do mnie w ogole, zwrot pieniedzy nie byl mozliwy wiec pozwolili mi wybrac cos wzamian z ich strony.

Porazka, nie zamawiajcie stamtad!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam dokładnie taką samą sytuację i jak po 90 dniach towar nie doszedł napisałam kolejnego maila o zwrot pieniędzy i wtedy dowiedziałam się, że jest im niezmiernie przykro, ale UWAGA nie dostanę ani zwrotu pieniędzy ani nie wyślą mi ponownie towaru ponieważ własnie minęło 101 dni od zamówienia a zgodnie z ich regulaminem muszę im to zgłosić w ciągu 100 dni !!!!.
Po konsultacji z rzecznikiem konsumenta wysłałam im listem poleconym oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość z informacją, że pismo zostało wysłane również do rzecznika. Na drugi dzień po odebraniu listu pieniądze znalazły się na moim koncie tadam!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Absolutnie odradzam kupowanie z tego sklepu! Okropne traktowanie klientów, paczki z jednego zamówienia przychodzą osobno w odstępie tygodni. Ja na swoje zamówienie czekam grubo ponad 3 miesiące i nie otrzymałam go w całości. Po zgłoszeniu sprawy powiedziano mi, że muszę jeszcze poczekać, a jak faktycznie towar nie dojdzie do 90 dni to oddadzą pieniądze. Napisałam po ponad 100 dniach i okazało się że nic mi nie oddadzą - ba! - nawet nie wyślą ponownie, bo muszę zgłosić się do 100 dni od zamówienia. Regulamin z tego co czytałam w innej recenzji zmieniał się kilka razy! Dodatkowo fatalna jakość i niemiła obsługa. Tragedia. Odradzam każdemu!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam tego sklepu, to oszusci. Pomimo wielu prob kontaktu nigdy nie otrzymalam produktow, a oni maja czelnosc odpowiadac, ze to nie ich wina. Pracuje nad tym teraz z rzecznikiem praw konsumenta
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Moje zamówienie przyszło po ponad 3 miesiącach.Niestety jakość rzeczy jest fatalna zupełnie inaczej wygląda to na zdjęciach.Kontaktu ze sklepem nie ma bo nikt nie odpisywał na moje maile. Nie dajcie się nabrać!Skąd tylko takie pozytywne opinie na stronie sklepu....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Niecnego tam nie zamawiajcie. Oszuści. Na przesyłkę czekam ponad dwa miesiące. Wszystkie pozytywy na internecie są pisane przez podstawionych ludzi. Jak poszukacie to zobaczycie jak jest naprawdę. To są rzeczy z aliexpress tylko za 3 krotnie taka cenę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyznają rację Sklep internetowy Valetta to porażka, czekam już 3 m-c na zamówienie,które podobno jest przekazane do linii i tyle, sklep nie bierze za nic odpowiedzialności, nic ich nie obchodzi liczy się tylko to że ściągli pieniądze i klient ich nie obchodzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to chce zglosic na policje i o to apeluje do pan. To poprostu jest oszustwo , te rzeczy sa inne niz na zdjeciach, to fatalnej jakosci i fatlanego kroju podroby. Czas, aby wyciagnac konsekwencje i zglosic to tez na fejsbooku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również mam zamiar napisać do rzecznika praw konsumenta, bo to zwyczajni oszuści.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Absolutna maskara, rzeczy zupelnie inne niz na zdjeciach, inna jakos( fatalna wrecz) , inne wykonczenia i materialy. Jesli nie odzyskam pieniedzy z, to zglaszam ich na plicje, bo to zwykle oszustwo. Unikac jak ognia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam 4 rzeczy, po 3 miesiącach doszły tylko 2 i to marnej jakości. Kontakt ze sklepem maksymalnie utrudniony, ogromne problemy z odstąpieniem od umowy i zwrotem pieniędzy. Klienta traktują jak d**ila i perfidnie zbywają. Jednym słowem: tragedia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uwielbiam od nich bielizn teraz paczka faktycznie szła trochę dłużej - ale z powodu wirusa wszędzie tak jest. Ale bielizna jest TOP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Czeka się trochę ponad 2 tygodnie, ale finalnie bielizna jest spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie Polecam sprzedają rzeczy z aliekpress tylko po 3 razy wyższej cenie. Nawet zdjęc nie zmieniają. Sprawdźcie same
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam u nich na próbę bokserki dla mojego męża w batmany i tutaj akurat zmieścili się w regulaminowym czasie z realizacją, rozmiar też był ok. Może kiedyś ewentualnie jeszcze skorzystam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Sklep ten zamawia na wasz adres rzeczy z AliExpress. Reklamowali się szybką wysyłką 2-4 dni, w mailu napisali mi do 15 dni, w regulaminie maja 60-90 dni. Mija 90 dni od wysłania jednego z produktów i dziś otrzymałam informacje, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, mogą jedynie wysłać kolejny produkt, który ma przyjść w ciągu 60 dni. Drugiego produktu, który został wysłany 2 tygodnie po złożeniu zamówienia (04.02.2020) jak nie było tak nie ma. Trzeci produkt co prawda doszedł, chciałam go zwrócić, ale żeby to zrobić trzeb paczkę na własny koszt wysłać do Chin! Przy czym najprawdopodobniej nie przyjmą zwrotu bielizny. Kontaktu ze sklepem BRAK. Jedynie maile przy czym pani Beata z Valetta
Starsza specjalistka ds. obsługi klienta nie odpowie na żadne wasze pytanie, będzie was zbywać, i wklejać wam regulamin, który bardzo dynamicznie się zmienia. W tym momencie nie ma w nim pewnych zapisów, które były kiedy składałam zamówienie, nie ma już super dostawy 2-4 dni. Mam zamiar napisać do rzecznika praw konsumenta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam zamawiać z tej strony. Paczka przyszła po 15 dniach niby szybko, ale strój kąpielowy dostałam nie taki jak zamawiałam, a bielizna rozwala się przy samym wyciąganiu z opakowania. Kiedy napisałam maila z zapytaniem gdzie mam odesłać towar dostałam dwa chińskie adresy. Jeden towar na jeden adres, drugi na drugi adres. Odesłanie towaru jest na koszt nadawcy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...