Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Trochę długo się czeka na paczkę z zamówieniem i to jak dla mnie jedyny minus tego sklepu. Tak to polecam ze względu na niską cenę i duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Bielizna jest świetna. Nie spodziewałam się tego w takiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam niesamowicie seksowną koszulę nocną z ozdobną górą. Wygląda obłędnie, świetny materiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie piękna bieliznę ślubną. Dzięki nim noc poślubna udała się :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to sklep z bardzo tanią bielizną. Fajnie, bo można skorzystać z rożnych promocji i nakupić dużo za naprawdę małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszulka nocna z koronkową górą jest cudowna. Mega ładnie podkreśla piersi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów internetowych z bielizną w niskiej cenie. Co do jakości nie mam się co przyczepić. Jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór szortów do spania zachęcił mnie do zrobienia zakupów i przyznaję, zakupione rzeczy są identyczne jak na zdjęciach co mnie bardzo ucieszyło, nie liczyłam na aż tak fajny wygląd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiliśmy razem z żoną bieliznę w tym sklepie. Ja bokserki z których jestem zadowolony, a żona różne biustonosze i majtki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki temu sklepowi jestem przygotowana już na mój majowy wyjazd do Egiptu :) piękne stroje kąpielowe i kimono plażowe. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem tak. Ja jestem zadowolony. Żona kupiła dla siebie i dla mnie bieliznę. Ona wygląda w swojej mega hot i co ważne za niską kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Świetna bielizna. Dobre ceny i jakość. Na pewno nie raz coś jeszcze zamówię w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Bielizna z tego sklepu jest godna polecenia. Dobra jakość, niska cena. Jak dla mnie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie i strój kąpielowy i kimono plażowe. Wszystko kupione wcześniej by zdążyło dojść do majowego wyjazdu. Jak dla mnie jakość super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepiękne komplety bielizny, zdecyduję się także na koszulę nocną, jestem cierpliwa, poczekam na kolejną przesyłkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam ale było warto ponieważ bielizna jest dobrej jakości. Dokładnie tego się spodziewałam w tej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałam kupić głównie bokserki dla męża, a nakupiłam bielizny dla siebie. Jestem zadowolona. Mają dobrą jakość jak za taką niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę bałam się zrobić na początku większe zakupy dlatego na próbę zamówiłam coś tańszego. Jestem zachwycona! Na pewno nie były to moje ostatnie zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie fajne bokserki dla siebie, a żona kupiła sobie koronkowe body. Oboje jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie ten sklep :) ja jestem bardzo zadowolona :) stringi dotarły dość szybko i są świetnie wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...