Bogusław - opinia (1) Kupiłem i od 9 lat serwisuję tu auto . Jestem bardzo zadowolony z obsługi i... Bogusław Anonim - opinia (1) Miałem problem z samochodem, zabił trafiłem do tego serwisu byłem w 3 innych... Anonim Polecam ten serwis! (1) Dziękuje za szybką obsługe i fachową naprawe mojej skody. M.G.
Polecam ten serwis! :) (1) Masz problem z samochodem, polecam ten serwis - rzetelna obsługa i bardzo... Kasia G Serwis na 6 (1) W serwisie Skody w Wejherowie pracują naprawdę konkretni panowie, z dużą... Arek Pani Asia (1) Wczoraj wyjechałam z salonu w Wejherowie citigo jakością obsługi jestem... Marzena Jestem Zadowolony (1) Bardzo podobała mi się obsługa w serwisie mojego samochodu. MM Bardzo Polecam (1) Miła i profesjonalna obsługa. Super podejście do klientów. Chcesz kuć nowe... Wojciech Używane auto (1) Witam wszystkich jestem z opolskiego kupiłem Oktavie w Wejherowie przed... Paweł Usługa serwisowa (1) Pojecalem do serwisu bez umowienia sie. Przyjeli mnie od reki. Naprawili auto... Radek Sprzedaż samochodów nowych - brak zainteresowania (1) W dniu wczorajszym tj 15.11.2017 około godziny 13-14 odwiedziłem salon skody... Dariusz K Średnio (1) Salon ma już lata świetności za sobą , ale jest czysty i zadbany. Miła i... Wojtej Zakup auta używanego - NIE POLECAM (2) 2 tygodnie temu zakupiłem w Wejherowie auto używane. Powiedziano mi, że na... mli Nowy Superb (1) Do momentu odbioru nowego auta (Skoda Superb) wszystko było OK, nawet bym... Wojtek Profesjonalna usługa (1) Bardzo profesjonalna usługa, cena miała być wyższa niż zapłaciłem za przegląd... Artur Zakup samochodu używanego - nie polecam (1) 2 tygodnie temu zakupiłem w Wejherowie auto używane. Powiedziano mi, że na... mli stały klient od 2003 roku (3) Uważam , że to jest najlepszy salon i serwis w woj. pomorskim. Wszyscy... krzysiiek z firmy DS Wymiana oleju (2) Witam wszystkich. Do tej pory uznawałem salon Plichty w Wejherowie za... Sylwek Serwis Skoda Wejherowo (2) Idealna obsługa klienta, dobra cena usług. Zbigniew Polecam (1) Bardzo profesjonalne podejscie do klienta, można negocjować ceny i szybka... Marcin