Skuteczność testu ciążowego?

Jak to jest z tymi testami po ilu dniach, tygodniach od zapłodnienia można wykryć w moczy hormon HCG...Robiłam pierwszy test tydzień temu wyszedł negatywny, dziś powtórzyłam też negatywny...miesiączka spóźnia mi się już 14 dni..żadnych stresów nie miałam, nie chorowałam na tarczycę..Zostało tylko badanie krwi na BHCG i wizyta u ginekologa.
Któraś z was miała podobnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skuteczność testu ciążowego?

nie pamiętam dokładnie po ilu dniach, ale wydaje mi się że albo 10 albo 14. Podobny motyw sama przerabiałam w zeszłym miesiącu. Odstawiłam pigułki antykoncepcyjne i miesiączka spóźniła mi się miesiąc - jednej po prostu wcale nie dostałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skuteczność testu ciążowego?

polecam forum rodzina i dziecko ... tam dziewczyny są "w temacie",
i z pewnościa chętnie pomogą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skuteczność testu ciążowego?

hej mam pytanie zrobilam test ciazowy w dniu spodziewanej mesiaczki dal wynik pozytywny dzien pozniej zrobilam nastepny test ciazowy rowniez wyszedl pozytywny czy jest szansa ze 2 testy sie mylily co do wyniku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skuteczność testu ciążowego?

zamiast testu domowego(bardziej zawodnego) zróbcie test z krwi w przychodni :) beta hcg - koszt. ok 40zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skuteczność testu ciążowego?

testy powinny wykazac ciaze 2 dni po spodziewanej dacie miesiaczki.
w razie watpliwosci ja tez proponuje zrobic badanie z krwi Bhcg - to jest najpewniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skuteczność testu ciążowego?

Mowi sie ze jak test wychodzi pozytywny to jestes w ciazy. Jak jest negatywny to nie wiadomo czy jestes w ciazy i zalecane jest badanie z krwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skuteczność testu ciążowego?

test wyszedł negatywny po dwóch tygodniach od planowanej miesiączki, mało tego robiłam trzy różnych firm- dopiero badanie krwi wykazało, że jestem w piątym tygodniu ciąży :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

Dieta (23 odpowiedzi)

Szukam sprawdzonych diet.. Tak 1000-1200 kcal..Możecie coś polecić? :-)

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...