Skuter śnieżny

Kupię skuter śnieżny. Znacie jakiś sklep internetowy? Biorę pod uwagę również skuter śnieżny używany, ale w idealnym stanie. Ktoś? Coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj sobie spokój z używanym. Często kosztuje niewiele mniej niż nowy, a nie masz gwarancji co kupujesz...Swój skuter kupiłem na https://brpwarszawa.pl/nasze-marki/lynx/. Skuter ma świetny wygląd i działa bez zarzutu. Można na nim poszaleć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie dobry, sprawdzony sklep. Kupiłem u nich skuter jakiś czas temu. Dobrze mi poradxzili. Działa bez zarzutu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Lepiej kupić nowy. Przy używanym mozna się naciąć. Pełno teraz oszustów s ieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tomcio kup se lepiej autko na pilota, albo dronika jakiegoś ,a jak masz 18 lat to najlepiej kup se flaszke, a potem przemyśl zakupy jeszcze raz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....