Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Mam 31 lat i nigdy nie miałam bujnej czupryny. Moje włosy oceniłabym jako średnie. Od jakiegoś czasu stały się łamliwe, zauważyłam też zwiększone wypadanie... Robią się prześwity. Jestem tym przerażona :(
Umówiłam się na wizytę do rodzinnego w piątek. Jakie ewentualnie badania polecacie, jakie kroki powinnam przedsięwziąć??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Ale robią Ci się prześwity na głowie, w sensie białe plamy czy włosy równo wypadają na całej głowie? No najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się do lekarza. Do rodzinnego, ewentualnie jeszcze lepiej byloby zapisać się do trychologa. Bo przyczyn wypadania włosów jest bardzo dużo i nikt na forum tutaj nie bedzie Cie diagnozował. Może być to stres, nieodpowiednia dieta, brak minerałów i witamin. Robiłas sobie jakieś badania sama?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Nie robiłam wlaśnie nic. Czytałam,że powinnam zrobić jakieś hormony ale wolałabym się lekarza zapytac. Trycholog to lekarz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Możesz sobie sama przed wizytą przebadać hormony tarczycy. Jak się to u Ciebie przedstwia. Przede wszystkim ogólnie badania krwi, no i tarczycę jeśli nigdy nie badałaś. Najlepiej komplet tsh, ts3 i ts4. Obecnie probelmy z tarczycą miewają nawet młode dziewczyny. Trychologiem omzę byc zarówno kosmetyczka jak i lekarz chociaż powiem Ci,ze lepiej jest dać trochę więccej i zapisac sie na wizyte do tego drugiego bo bedziesz miała przynajmniej pewność,ze zapisaze Ci odpowiednie badania oraz leczenie. Kosmetyczka po kursie nie ma takiej duzej wiedzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

W sumie masz ację. Jeszcze jutro wybiorę się do rodzinnej niech doradzi mi badania. MOże da mi skierowanie do deermatologa? Ten trycholog przyjmuje na fundusz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Na fundusz nie. Prywatnie na przykład na Sklodowskiej jest cała klinika trychologiczna. Na fundusz przyjmują dermatolodzy i nie wiem czy Ci taka wizyta cos pomoże ponieważ taki lekarz nie ma realnych możliwości leczenia wypadania włosów ( możesz się jednak zapisać i zobacyć co Ci powie ale ze skierowaniem z tego co wiem to czeka się kilka miesięcy jeśli nie dłuzej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Dadz mi jakiś kontakt? Jak nie uda mi się w miarę szybko dostać do lekarza na fndusz to może faktycznie zapiszę się prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

trzymaj tutaj: drtrycholog.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

reklama, reklama... pranie mózgu już od rana.

KLINIKA PANA MICHAJLOWSKIEGO WYKUPILA LUDZI OD ZAMIESZCZANIA WPISOW PROMUJACYCH CLINICE DERAMTOLOGICA PRZY UL. SKLODOWSKIEJ. Czy gdyby byl tak dobry jak o sobie sam pisze musialby uciekac sie do reklamy na forum?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

A próbowałaś suplementów - sporo tego jest na wypadanie włosów, popatrz np na https://dopilar.pl/wlosy/ranking-tabletek-na-porost-wlosow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja preferuję Merz Spezial Dragees, taki suplement z biotyną i cynkiem na włosy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez profilaktycznie te drażetki łykam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie też te drażetki merz podpasowały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o widze że nie tylko ja te drażetki merz spezial biorę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

są bardzo dobre, ale nie można mylić suplementów z lekami na konkretne schorzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadza się, ale też proszę zauważyć, że na przykład przy niedoborach takie witaminy mogą pomóc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo się popularne zrobiły ostatnio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Dbanie o kondycję jest wyjątkowo ważne. Regularne ćwiczenia i dobre nawyki żywieniowe to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Ważne jest maksymalne wykorzystanie tkwiącego w organizmie potencjału, ograniczając równocześnie wpływ negatywnych czynników na zdrowie i kondycję. Wiedza na temat genetycznych predyspozycji w zakresie elementów ważnych dla zachowania dobrej formy pozwoli Ci dostosować dietę i plan treningowy tak, aby osiągnąć pełnię swoich możliwości. Informacje zapisane w genach dotyczą uwarunkowań w zakresie aktywności fizycznej, uzdolnień sportowych, właściwego odżywiania, przemiany ważnych witamin, metabolizmu kofeiny oraz kondycji skóry, włosów i kości. Poznanie swoich mocnych i słabych stron umożliwi Ci podjęcie świadomych działań, dzięki którym osiągniesz optymalne efekty. Badanie to dostarczy Ci również informacji czy m.in. posiadasz tzw. gen sprintera czy gen maratończyka i jak wykorzystać związany z nim potencjał, jak powinieneś ćwiczyć, aby osiągnąć i utrzymać wysportowaną sylwetkę, w jakich dyscyplinach sportowych masz największe szanse odnieść sukces, jaki rodzaj diety jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, jak szybko Twój organizm pozbywa się związków toksycznych i rakotwórczych. Dzięki badaniom FitOn i FitOna uzyskasz ponadto wiedzę na temat predyspozycji do uprawiania określonych dyscyplin sportowych, specyficznych dla Ciebie prawidłowości w zakresie przemiany ważnych dla organizmu witamin oraz metabolizmu kofeiny, wskazówki dotyczące żywienia, zachowania dobrej kondycji skóry i kości. Świadomość swoich mocnych i słabych stron umożliwi Ci podjęcie działań, dzięki którym osiągniesz i zachowasz dobrą kondycję, szczupłą sylwetkę oraz zdrowy wygląd skóry. Ekspert VITAGENUM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

U mnie dobre efekty przyniosła mezoterapia. Efekty - uważam, że fajne.. Wiadomo, trzeba też dbać o włosy.
Włosy są widocznie wzmocnione, i nie wypadają tak jak wcześniej!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

A gdzie robiłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

clinica dermatologica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Kochana a czy coś takiego pomoże w przypadku łysienia androgenowego? Mój mąż na to cierpi oraz jest coraz gorzej. NIe żeby mi to jakoś przeszkadzało poniewaz mi tam jego czuprynka odpowiada . jednak widzżę jaki jest to dla niego kompleks oraz jakiego ma na tym punkcie bzika. Normalnie nie mówi o niczym innym jak tylko o tym ,ze włosy mu wypadają i że jest nieatrakcyjny. Był już u kilku dermatologów.Miał jakieś tam wcierki i szampony ale to nic nie dziala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj kosmetyków Wax Pilomax. znajdziesz je w aptece. Są niedrogie ale bardzo dobre. Szybko zauważysz zmianę w kondycji swoich włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Masz zakwaszony organizm i dla tego twoje włosy i paznokcie są słabe. Organizm sam siebie ,,okrada" skąd się da, po to żeby utrzymać odpowiednie pH. Polecam profesjonalny program odkwaszający. 607-798-000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Nie wiem czy reklamy czy nie, nie szukaj pomocy na forum! Trycholog dopiero gdy potwierdzisz, że zdrowotnie wszystko okej! Najlepiej byś trafiła do dermatologa, by obejrzał skóre oraz endokrynologa- by dał skierowanie na szczegółowe badanie hormonów. U mnie to było problemem i już 2 tygodnie brania leków załatwiły problem. Powodzenia:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Ojejku a lysienie androgenowe to jakie niby? Nie wiem w sumie. Musiałabyś sie zapisać oraz się dopytać czy pomoże czy nie. Nie jestem lekarzem tak wiec nie mogę Ci wiele doradzić w tym temacie :P Mi pomogło i tyle. Ale czy jemu pomoze to nie wiem. Co do szamponow i wcierek to ściema. Nie mają działanai i jest to jedynie nabijanie kasy firmom kosmetycznym. Przetestowałam na sobie i aż sobie pluję w brodę jaka to ja głupia błam jak wydawałam kasę na jakieś vichy i takie tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Jest to łysienie genetyczne. Jego ojciec jest całkiem łysy i teraz jego to dopada. Po prostu już mam dość jego jęczenia nad uchem jaki jest łysy ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

przed genami nie uciekniesz, mój brat niestety też bujnej czupryny nie ma, kiedyś się uparł na dłuższe włosy i wyglądało to strasznie, bo wisiała mu taka smętna mysia kitka, probował wcierek, ampułek i nic, był okres że na maksa mu wypadały, kiedyś mu doradziłam branie oeparolu piękne włosy, bo sama po ciązy brałam kilka tygodni bo też mi włosy leciały i wiem że też był zadowolony z efektów, grunt to być cierpliwym i regularnym, czytałam że wiesiołem pobudza porost włosów, coś w tym jest rzeczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

No to zapisz go na wizytę.Niech lekarz obejrzy sobie jego włosy i powie czy coś jest możliwe. Aż sobie o tym poczytałam i znalazłam coś takiego: drtrycholog.pl/lysienie-androgenowe. Widzę,że leczą tam również i takie łysienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Dziękuję. Masz rację. Zapisałam go. Napiszę tutaj na forum co lekarz powiedział.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli to łysienie androgenowe, to tylko lekarz może coś zaradzić. A na sezonowe wypadanie włosów szczególnie zimą u mnie pomaga olejowanie skóry głowy olejkiem rycynowym, co tydzień. A najlepiej gdy olejek wymieszany jest z żółtkiem, wtedy włosy są błyszczące i miękkie. Do tego łykam Vitapil.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na lysa palek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z mikrowłókien do zagęszczania włosów. Może Tobie tez by się przydało... Może po prostu tak już masz i trzeba się z tym pogodzić, albo zrobić coś, żeby poczuć się lepiej. Ja wybrałem tą drugą opcję i zacząłem stosować kosmetyki od Luciano z serii Kmax. Konkretnie ten http://lucianohair.pl/kmax-zageszczanie-wlosow/9-kmax-25g-zageszczanie-wlosow-mikrowlokna.html. Zobacz może też Ci to pomoże w jakiś sposób :) Mikrowłókna świetnie zagęszczają włosy i nie widać żadnych prześwitów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno badanie tarczycy. A jesli bedzie ok polecam odzywka i szampon do wlosow L4L. Jest w rossmanie w dobrej cenie. Mi sie po tej odzywce wzmocnily wlosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to skutek zimowego przesilenia. Mi pomogły wcierki, z kozieradki dała super efekty, poczytaj o niej. I poza żelazem należy zwrócić uwagę na witaminę D, ponoć ona także przyczynia się do wypadania włosów. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć!

Możesz coś więcej powiedzieć o kozieradce? Znalazłam, że można ja stosować w różnych formach (wcierka, płukanka lub w formie koktajlów): https://www.zadbanewlosy.pl/kozieradka-na-wlosy-wlasciwosci-efekty-i-opinie/.

Czy możesz powiedzieć mi - czy te metody różnią się skutecznością i która Tobie pomogła? Chciałabym właśnie poprawić wygląd i kondycję swoich włosów jakąś naturalną metodą (ograniczony budżet). Myślisz, że kozieradka będzie ok do włosów kręconych (typ 3b).

Z góry dziękuję za podpowiedź!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam profesjonalny gabinet trychologiczny w gdyni Hair clinic, Pani Monika pomogla mi w problemie włosów wypadających, przerzedzających się, stosuje profesjonalne kosmetyki , super diagnozuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przede wszystkim badania tarczycy, żelazo, ferrytyna, morfologia ogólna z rozmazem. U endokrynologa zbadaj poziom hormonów. Jeżeli wykluczysz problemy ze zdrowiem zacznij działać z preparatami zawierającymi aminexil oraz z olejem z wiesiołka (dobry olej tłoczony na zimno ma polski Gal).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brakuje Ci zapewne witamin. idź do apteki i kup może jakieś suplementy na włosy. Zresztą na adamed expert ostatnio widziałam masę artykułów na temat naturalnego dbania o włosy, dużą rolę też odgrywa nasza dieta tam właśnie też masz napisane czego masz unikać, jak zdrowo się odżywiać itd poczytaj ja stosuję już od roku zdrową dietę i naturalne składniki i widzę poprawę w kondycji włosów i paznokci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj powiem Ci,ze sama miałam tak samo. Nigdy nie miałam mocnych włosów jednak polepszyło sie trochę odkąd przyjmuję suplementy. W wielu przypadkach słabe włosy wynikaja własnie z niedoboru witamin i mikroelementów. Jeśli się ich dostarczy to wszystko się polepszy ( tak było właśnie w moim przypadku).

Jak możesz sobie zobaczyć w aptekach jest bardzo wiele róznych suplementów na porost włosów:
https://www.doz.pl/apteka/k124-Witaminy_i_mineraly

Polecam szczególnie te ze skrzypem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wcierkę z kozieradki i regularne olejowanie włosów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie dodatkowo pomaga Merz Spezial Dragees. Biorę po 2 dziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

suplementacja biotyną zawsze pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też te draże Merz polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też te wcierki bardzo lubię, a posłuchałam koleżanek i też tego merza kupuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie chodzi o ten merz spezial w piance?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie martw się, to pewnie przejściowe! domowe sposoby to jednak za mało - najlepiej to kup w aptece ampułki albo lotion z pilfood. ten preparat mocno wzmacnia włosy przy regularnym stosowaniu. u mnie efekt był widoczny po 2 miesiacach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WODA BRZOZOWA - SOK. Byłem nieźle zaskoczony kiedy zobaczyłem mojego braciszka po kilku miesiącach rozłąki. Włosy jego wyglądały zdrowsze i bujniejsze. Okazało się że zbiera z drzewa brzozy sok czyli wodę, ale tylko w okresie wiosennym kiedy drzewo zaczyna wypuszczać pąki kwiatowe. Tą wodę pije gdyż zebrał jej dużo i zamroził. Wciera także w skórę głowy. Piłem osobiście tą wodę ...jest naprawdę super zdrowa i smaczna. Dostępna w aptekach i na aukcjach. Poczytaj o tym w internecie. Ja znam ją z praktyki... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj lepiej od razu udać się do trychologa, on Cię pokieruje co i jak. To ważne, żeby odpowiednio wcześnie wykryć ewentualne choroby, które mogą być związane z wypadaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie lepiej wypróbować najpierw sprawdzone sposoby?

Olej z wiesiołka (najlepszy Gal) + biotyna. Po 2-3 miesiącach włosy przestaną wypadać na 90%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, czemu nikt nie pisze o biotynie - warto stosować a problemy z włosami. Sprawdźcie jakie są objawy niedoborów biotyny na https://naturalab.edu.pl/biotyna-na-wypadanie-wlosow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyżej ktoś pisał o tej biotynie w zestawie Merz Spezial, i jeszcze cynk do tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to te drażetki ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie, większość problemów z włosami bierze przyczynę ze zmian hormonalnych, zachodzących w organizmie kobiety. Dlatego najlepiej rozpocząć od zrobienia badania krwi. Ze swojej strony, mogę polecić kuracje wzmacniającą Biotebalem. Mi bardzo pomogła przy problemie z wypadającymi włosami. Odpowiednio je wzmocniła i odżywiła. Jeśli jednak, macie poważny problem najlepszym rozwiązaniem jest zawsze lekarz i konsultacja specjalistyczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w ostatnim czasie przerzuciłam się na odżywki ziołowe babuszki agafii i zdecydowanie mniej włosów mi wypada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Własnie z tą babuszką agafii to różnie może być. Z jednej strony maja wiele dobrych kosmetyków. Z drugije strony w polskich sklepach również mozna znaleźć kosmetyki tego typu.Trzeba równiez wiedzieć,że pomogą o ile wypadanie włosów wynika z niodpowiedniej pielegnacji. Jesli jednak jest to wypadanie włosów androgenowe to takie kosmetyki nie pomogą nam absolutnie.
Po pierwsze trzeba wybrać się do dermatologa.
Po drugie trzymać dietę: http://leczeniepro.pl/androgenowe-wypadanie-wlosow-dieta/

Po trzecie stosować odpowiednie leki, które są w stanie wzmocnić nasze cebulki włosowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

idź do lekarza i zrób badania, skoro włosy ci wypadają to może masz niedobór czegoś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


tak racyjkę masz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie też bardzo leciały włosy i myślę, że to w dużej mierze "zasługa" tej fatalnej wody w naszych kranach, bo jak ze zdrowie-dom mi przyszedł zamówiony w końcu jonizator do wody i zaczęłam włosy płukać po myciu wodą alkaliczną to zupełnie mi się ich stan zmienił, co prawda na efekty trzeba było poczekać koło 3 miesięcy ale już w sumie po pierwszym tygodniu miałam takie poczucie, że dużo łatwiej je rozczesać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co myślicie o odżywce Yuda Hair Growth Spray? Skład jest ciekawy, a dla mnie składniki to podstawa. Słyszał ktoś o niej lub miał okazję używać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamiast kombinować kup olejek z wiesiołka np. Gal i łykaj codziennie kapsułki, a włosy przestaną ci wypadać po miesiącu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stary i dobrze znany wszystkim biotebal załatwi sprawę. Moim zdaniem nie ma co szaleć i wydawać majątku na zabiego kosmetyczne. Włosy powinno się wzmacniać od środka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łyse w modzie- zetnij si
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam problem z wypadającymi włosami od jakiegoś czasu. Myślałam, ze samo przejdzie, ale chyba powinnam zacząć łykać jakieś dobre tabletki. Pewnie wybiorę coś na bazie skrzypu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj oprócz tabletek szamponu i balsamów z naftą kosmetyczną, mnie bardzo pomogła. Ja kupiłam Seboradin z naftą kosmetyczną , można tez samą naftę stosować ale to trochę czasochłonne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama się zetnij, ja polecam taki specyfik jak Profolan - działa dość szybko, więcej na http://www.naszlazarz.pl/profolan-tabletki-na-lysienie-u-mezczyzn-dzialanie-sklad-cena-opinie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja żona walczyła z wypadającymi włosami, a pomógł jej preparat dostępny w aptekach https://apteka.fit/kerabione-booster-30-kapsulek.html dzięki niemu i odpowiedniemu szamponowi już od dłuższego czasu nie ma problemów z wypadaniem włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powinnaś zbadać hormony przede wszystkim i pomyśl może o jakieś suplementacji. Oczywiście witaminy w postaci warzyw i owoców są najważniejsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja miałam także spory problem z włosami i jednak poratował mnie naturalny olejek Essenz do włosów! widzę znaczną poprawę, bardzo mi to pomogło bo wlosy to miałam w tragicznym stanie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mąż ma biotebal men do włosów. Takie specjalne serum wzmacniające włosy, dzięki któremu mężczyźni mogą zadbać o siebie. To naprawdę ułatwia wszystkim życie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Sprobuj maski henna wax pilomax oraz pozostałych ich zestawów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ze swojej strony proponowałabym;

zakup szczotki z dzika bo jest delikatniejsza
organiczenie prostownicy i suszarki
picie dużej ilosci wody
zbilansowana dieta, która dostarcza wszystkich skłądników odżywczych
badanie hormonów ( w niektórych przypadkach jest to wypadanie włosów androgenowe, tutaj trzeba wprowadzić leczenie hormonalne)

Dobry wpływ na stan włosów ma również krokosz barwierski. Ma on równiez wiele innych plusów. Stosuje się go w:
- w kwiatach znajduje się duża ilość witaminy E, F, kwasu linolenowego, linolowego oraz fitosteroli, dzięki czemu napar z nich obniża poziom cukru we krwi oraz zmniejsza poziom złego cholesterolu;

- wpływa pozytywnie na układ pokarmowy;

- łagodzi stany napięcia nerwowego;

- poprawia krążenie krwi i wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiega nadciśnieniu;

- pomaga regulować skąpe, nieregularne i bolesne miesiączki.

Zioła te można kupić na przykład tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problemy z włosami są zależne od szamponu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję sobie sprawdzić te kosmetyki https://kv1.pl/pl/c/Przeciw-wypadaniu-i-na-porost-wlosow/77. Kupiłam je mojemu mężowi na gwiazdkę, bo też miał ten problem i mówi, że widzi Już pierwsze efekty. Co prawda nie są jeszcze jakieś bardzo duże, bo na to trzeba poczekać, ale coś się już zaczyna powoli dziać, wszystko jest na dobrej drodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam twierdzę, że biotebal w zupełności wystarcza. Spokojnie można brać tabletki z biotyną a efekty przyjdą same. Chyba, że ktoś bardzo chce, może sobie dodatkowo kupić szampon. Znam ten produkt od kilku dobrych lat i wiem jak działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam twierdzę, że biotebal w zupełności wystarcza. Spokojnie można brać tabletki z biotyną a efekty przyjdą same. Chyba, że ktoś bardzo chce, może sobie dodatkowo kupić szampon. Znam ten produkt od kilku dobrych lat i wiem jak działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również biorę tabletki z biotyną, jednak dodatkowo piję sok z noni, który posiada bardzo dużo witamin i mikroelementów. Znalazłam sklep internetowy cieszsiezdrowiem.pl w którym jest sok ze świeżych owoców . Naprawdę widzę poprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zbadaj hormony. Jedz warzywa i kup sobie prawdziwy sktzyp. Nie tabsy.
Używaj kosmetyków i szamponów dla małych dzieci, bo są bez chemii i barwników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Olejowani e włosów nie dość że modne traz to i skuteczne. Pomaga w takich problemch .Ja znam i stosuj Olej HASNA przeciw wypadaniu włosow, wreszcie mam czystą szczotkę po czesaniu i czyste sitko pod prysznicem po myciu włoósw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zacznijcie stosować odpowiednią dietę na włosy, patrzcie - https://www.fryzomania.pl/blog/dieta-na-wlosy-co-jesc-by-rosly-piekne-i-zdrowe.html Tylko tak można osiągnąć coś sensownego, bo one wymagają stałej pielęgnacji. Bez tego nie ma najmniejszych szans na uzyskanie fajnych efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłam sobie badania okazało się, że mam mało żelaza i witaminy D. Zmieniłam dietę, zaczęłam łykać witaminy i suplementy, używam specjalistycznego szamponu hair medic z https://haircure.pl , uprawiam więcej sportu. Zauważyłam znaczną poprawę stanu moich włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już wielu sposobów próbowałam na swoje słabe włosy i co dziwne najlepsze efekty przyniosły naturalne suplementy oparte m.in na pokrzywie. Natomiast też później jak zaczęły być coraz gęstsze to pojawił się kłopot z rozczesywaniem włosów każdego ranka (żeby ich sobie nie powyrywać). Dlatego szukałam dobrej szczotki która jednak mi w ty pomoże i na ceneo trafiłam na Tangle Teezer https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_pielegnacji_i_stylizacji_wlosow/p:Tangle_Teezer/Rodzaj:Szczotki.htm które polecały mi też koleżanki. Kupiłam na fajnej promocji i jestem mega zadowolona. W końcu wygląda to tak jak być powinno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Najważniejsze jest zrobienie badań, ale jak już będziesz wiedzieć, na czym stoisz, to też powinnaś patrzeć na skład używanych kosmetyków. Dlatego najlepiej zacząć używać naturalnych kosmetyków. Od siebie mogę polecić taki szampon: https://kosmetykidla.pl/produkt/koniczynkowa-wlosomyjka-szampon-do-wlosow-wypadajacych-dla-kobiet/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od jakiegoś czasu regularnie stosuję witaminy na wypadanie włosów firmy: https://hairboom.pl/ , produkt jest w moim przypadku skuteczny a cena przystępna. Polecam spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na jakiejś z grup społecznościowych polecono mi kuracje Delpos. Z tego co czytam to dermokosmetyki z naturalnych składników, więc kolejny plus. Trochę czytałam o tych kosmetykach i na wielu forach wiele osób go poleca. Kuracja jest 3 etapowa, w zestawie jest szampon, płyn na skórę i maska. No i plusem to naturalny skład. Przynajmniej ja zwracam na to uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Cześć ,
ja stosuję tabletki Belid SR x 2 dziennie + Aomocon forte w saszetkach 1 dziennie.Jestem mega zadowolony.
Moje włosy mnie wypadają, są lśniące i mocniejsze
Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Na własnej głowie wypróbowałam olejowanie włosów i to naprawdę działa !!! Wfekty oszałamiajace Przestaly mi włosy wypadać i zaczeły rosnąc nawet nowe Uzywam 2 x w tygodniu olej HASNA do wypadajacych włosów , bardzo fajnie sie też kondycja włosów poprawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowałam olejowania i nic. Dalej włosy wypadały aż serce bolało. Tylko dobry szampon do codziennej pielęgnacji się sprawdził. Mam na myśli Anaphese. Nie reklamują go w tv a szkoda, bo akurat on pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na słabe włosy polecam laser beautifly .. Skuteczny w 100% tylko trzeba czasu. Jakby ktoś chciał to łapcie link ... https://beautifly.eu/produkt/laser-na-porost-wlosow-b-longa/?v=9b7d173b068d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałem okazję skorzystać z pomocy trychologów ze Skin Clinic z Łodzi (https://skinclinicmed.pl/). Polecam wszystkim jeśli zmagacie się z problemami skóry głowy. Na początek diagnoza i dopiero potem dopasowane do tej diagnozy leczenie, dzięki czemu ostatecznie dopasowana terapia na wysokim poziomie, gwarantująca wysoką skuteczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Witaj jeśli nadal zmagasz się z wypadaniem wlosow bądź uwazasz ze twoje włosy są w złej kondycji odezwij się do mnie . Jestem niezależnym konsultantem od wlosow . Doradzę pomogę w twoich problemach odnośnie świadomej pielęgnacji wlosow . Pozdrawiam Modern Pati
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesli masz takie problemy to najlepiej udac sie do dobrego trychologa. w trojmiejscie nie znam lepszego miejsca niz http://gabinettrychologii.eu/ polecam Pani zna sie na rzeczy, jest bardzo skuteczna w swoich metodach leczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak mi Pani pomogla zmiejszyć bardzo ilość wypadających włosów. Jak chcesz sobie pomóc to tylko ten gabinet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niestety słabe i łamliwe włosy są tymi najtrudniejszymi, jeśli chodzi o pielęgnację, dlatego ja używam tylko dermokosmetyków, które faktycznie są w stanie poradzić sobie z moimi włosami. Bardzo lubię kosmetyki firmy Klorane, która została już tutaj wspomniana, z tym, że ja stosuję serię z organicznym masłem Cupuaçu dla włosów bardzo suchych i zniszczonych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

mi na lockdownie mocno pomogła codzienna pielegnacja serią z delpos, mozesz sobie o tym poczytac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejuje raz na tydzien, czasem na dwa. Czesto robie olejowanie tylko skalpu, zeby nawilzyc, bo mam przetluszczajace sie wlosy. I jesli nakladam olej to niewiele, nawet nie pól lyzeczki, po czym staram sie porzadnie zmyc. Nie zauwazylam zeby przeciazal lub przetluszczal, wresz sa mieciutkie, milutkie i przyjemne jak po najlepszej odzywce. Z tym ze dobrze sobie oleje dobralam, to pewnie tez pomaga.
Dobrze jest rownież zaopatrzyć się w porządny szampon do włosów cienkich:
https://bellita.pl/szampony-do-wlosow/0,schwarzkopf-professional

od siebie polecam szczególnie linię Schwarzkopf Professional. Jak tutaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam na łupież wmocnienie włosów , na bardzo suchą skórę głowy i nie tylko maseczkę na włosy przed myciem : żółtko, kilka kropel oleju konopnego editt , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć czeskim szamponem Capillus saborea a na wypadanie capillus z kofeiną nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca ...szampon jak i olejek editt znajdziecie na konopiafarmacja pl na łuszczycę skóry nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł mam wszystko sprawdzone polecam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi z dokładnie takim problemem pomógł szampon klorane z chininą. ładnie pachnie, jest wydajny i włosy fajnie się po nim układają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie składniki warto nakładać na sam skalp żeby działało leczniczo na cebulki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup sobie Olejek Hasna, mnie go poleciła znajoma, byłam sceptycznie nastawiona ale jednak okazął się skuteczny. polecam i ja. Włosy wzmocnione, łupiezu sie pozbyłam , po 2 tyg zauwazyłam że mi włosy odrastaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Ni pomógł szampon capillus z kofeiną tu ciekawa informacja na temat włąsnie tych szamponów z kofeiną https://konopiafarmacja.wordpress.com/2021/08/05/szampon-kofeinowy-czy-to-w-ogole-dziala/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej udać się do profesjonalisty. Ja chodzę od jakiegoś czasu do Gabinetu Trychologii w Gdyni na Legionów i widzę ogromną różnicę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj kosmetyków Wax Pilomax, znajdziesz je w aptece. Są niedrogie ale wydajne i bardzo skuteczne. Natychmiastowo poprawiają wygląd włosów, nawilżają je i wzmacniają. Nie czekaj dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprwadzi się zabieg zagęszczania włosów. Ja wykonywałam go w salonie hollywood hair w Warszawie - efekt nieziemski! Super jakosć włosa i pełen profesjonalizm ze strony personelu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na problematyczne i łamliwe włosy i paznokcie spróbujcie suplementu MyBestBeauty od mybestpharm.pl. Są świetne i skuteczne, po miesiącu kuracji widzę wzrost włosów i znacznie lepszą kondycję paznokci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łapcie namiary - https://www.fryzomania.pl/blog/bad-hair-day-czyli-dzien-kiepskich-wlosow-co-robic.html
Tutaj nie ma żadnych cudownych metod potrzebnych, tylko podstawowe działanie, podstawowe kroki i wtedy zrealizujecie cele.
Z dnia na dzień niczego się nie zrobi, bo niby jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Przyczyn wypadania włosów może być wiele ale też sporo zależy od genetyki. Mam podobny problem i uważam, że należy teraz tylko walczyć żeby tych włosów zostało jak najwięcej. Ważne, żeby dokładnie zbadać się czy wszystko "wewnątrz" jest w porządku w kolejnym etapie skupić się co się dzieje na skórze głowy i z włosami. Ja wybrałam się do salonu Laser Delux w Gdańsku(ale wiem, ze w Gdyni też mają salon), gdzie wykonali mi szczegółowe badanie kamerką. Dzięki czemu wiem, co jest przyczyną mojego wypadania włosów. Dodatkowo wdrążam ich zalecenia zabiegowe i powoli widzę mniej włosów na mojej szczotce co mnie bardzo cieszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Olejowanie włosów pomaga żeby wzmocnić włosy. Fajnie działa olej lniany ale na wypadajace najlepszy taki specjalny Olej Hasna - hamuje wypadanie i pobudza cebulki do produkcji nowych włosów. Mnie pomógł i mojej mamie której zaczeła się menopaza i włosy jej lecieć z głowy zaczęły bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam olej konopny ediit 30ml za 29,00 zł bardzo wydajny mam już 3 miesiąc - bez problemu mozna zamówić online https://konopnapoznan.pl/ - znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała :) jak farbuję włosy dodaję2 krople oleju z nasion konopi do farby i dokładnie mieszam przed nałożeniem jej na włosy niesamowicie chroni to przed uszkodzeniami ... mam to sprawdzone !! Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju editt na szczęście tego problemu nie mam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znakomity jest Oleje Hasna, naturalny olejek rodem z Egiptu. Ale mi sie włosy wzmocniły, lśniące są, w końcu , łatwiej się rozczesują, nie wypadają tak. a i nie mam w końcu łupieżu, świetny jest ten olejek i bardzo wydajny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawdziłam produkty konopne są rewelacyjne a byłam bardzo sceptycznie nastawiona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypróbuj serie do regeneracji od Wax Pilomax. Stosuj też szampon oczyszczający i peeling do skóry głowy. Pomocna może okazać się również metoda OMO (odżywka mycie odzywka).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie na słabe włosy polecam spróbować odzywki, zobaczcie - https://www.fryzomania.pl/blog/odzywka-na-porost-wlosow-top10-najskuteczniejszych-preparatow.html Dobry produkt robi kolosalną różnicę. U mnie tak było i to był dobry krok. Da się zrobić sporo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Polecam maskę Henna Wax Pilomax. Mi pomogła. przyśpieszyła porost nowych włosków i wzmocniła te, które były słabe i łamliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

a moze po prostu zainwestuj w caly zestaw na wypadanie typu szampon, odżywka i płyn? Delpos ma np fajny z tej kategorii. Kompleksowe podejscie jest zawsze lepsze niż wybiórcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

W przypadku dużego problemu z wypadaniem włosów warto sięgnąć po profesjonalne odżywki do włosów. Polecam:
https://falelokikoki.pl/kosmetyki/pielegnacja/maski-do-wlosow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniecznie wypróbuj suplementy od hollywood hair, w walce z brzydkimi i wypadającymi włosami są jak zbawienie. Mi pomogły zapuścić zdrowe, lsniące wlosy, oczywiscie pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji !:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Mi na wypadanie włosów pomogła mezoterapia igłowa. Żadne wcierki, witaminy ani suplementy nie dały mi takiego efektu jak właśnie zabieg. Robiłam mezoterapię w Perfect Look Clinic w Gdańsku, nie pamiętam niestety jakim preparatem, ale w salonie dobierali go tak, aby najlepiej zadziałał. Zostawiam link do ich strony: https://perfectlook.clinic/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Hej! Na wypadanie włosów bardzo pomógł mi szampon dermatologiczny przeciw wypadaniu firmy biosfera oraz wcierka normalizująca vianek. Oba produkty kupuje na stronie http://www.imbio.pl i szczerze polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto stosowac Olejek Hasna na takie łamliwe, wypadające włosy. Pomaga i na łupiez, przetłuszczająca sie skóre głowy.Ten co ja mam zamawiam w e-sklepie Pachnąca Kraina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej! Na zdrowe włosy polecam tabletki firmy myvita włosy, skóra, paznokcie oraz skrzyp polny w tabletkach lub jako herbatka. Produkty te kupuje na stronie http://www.imbio.pl i szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hollywood hair jakis czas temu wypuscilo fajna serie kosmetykow i suplementow do włosów, polecam wyprobować. u mnie polepszyly kondycje wlosow o stokroć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiłam zestaw suplementów od HH i polecam: https://hollywoodhair.pl/sklep/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

ja mialam kiedys ladne włosy, ale po ciazy mi sie cos z nimi podzialo i mocno wypadaja, masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej wybrac się do trychologa, zobaczyć co jest tak serio powodem wypadania włosów ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

no podobno tak to bywa po porodzie czasami, ze zanim sie hormony ustabilizuja to wlosy lecą... mozesz sobie tez wyprobowac taką kuracje przeciw wypadaniu wlosow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

O jakiej kuracji mowa? Bo ja nie bardzo rozumiem co masz na mysli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

z kerastese, typowo kuracja przeciw wypadaniu, zapobiega wypadaniu i wspomaga wyrastanie nowych baby hair :) mozesz te kapsulki sobie zamowic na notino, teraz jest promocja na nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja po ciąży miałam bardzo duży problem, jakim jest wypadanie włosów. Po każdym czesaniu pełna szczotka włosów, po kąpieli pełna wanna. To było dla mnie traumatyczne przeżycie, bo z natury mam mało włosów, a straciłam ich jeszcze około 30%. Lekarz kazał czekać twierdząc, że samo minie. Nie mijało, było coraz gorzej, aż w końcu gdzieś na facebooku przeczytałam o tabletkach Complidermol 5α, kupiłam tutaj https://allegro.pl/oferta/reig-jofre-complidermol-5alfa-60-kapsulek-12204086490 po dwóch tygodniach brania już widziałam, że włosów wypada mniej. Po dwóch miesiącach na szczotce już właściwie nic nie zostawało, mało tego - zaczęły pojawiać się baby hair.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam kosmetyki Wax Pilomax. Regenerują, nawilżają i ogólnie poprawiają ich wygląd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Mi sie ostatnio spodobała linia w delpos bo też szukałam czegoś na podobny problem co u ciebie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że bardzo ważną rzeczą jest suplementacja. Często jest tak, że problem zaczyna się od "środka" czyli od naszego organizmu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim zaczniesz stosować różnego rodzaju preparaty albo wydawać miliony monet na mezo, sprawdź czy nie masz nużeńca. To częsty problem, jest na rzęsach na skórze głowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydawać by się mogło że dbanie o włosy nie jest jakoś specjalnie trudne ale to nie prawda. Wiele osób robi ten błąd że dobiera kosmetyk do włosa a nie do rodzaju skóry na głowie. Poza tym włosy wyrastaja z krwi i regenerują się w nocy. Krew odżywia najpierw inne ważne organy a włosy na końcu wiec nieodpowiednie dbanie o siebie wpływa na włosa. Ja stosuje odpowiednie kosmetyki, zestaw szampon tonik maska i mieszanka ziół i one mi pomogły
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nieodpowiednie dbanie o siebie tzn ze dieta tez ma znaczenie? ja jakos nie wierze w ziola.. wydaje mi sie ze to takie naciagane by kase wydac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pozwole sie podpiąć do rozmowy.. oczywiście ze dieta ma znaczenie, podobnie jak sen. wlosy robia sie z krwi a na krew oddzialuje wszystko co w zyciu robimy, ziola czesto są niedoceniane przez ludzi a szkoda. Sama stosuje ten suplement https://eksperciwlosow.pl/products/silver-formula-herbs i od nich mam też szampon z tonikiem haircell therapy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

ja tez mam bardzo słabe, łamliwe włosy.. odzywki, maski, roznego rodzaju juz przerobilam i jakos efekty marne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Przede wszystkim swiadoma pielegnacja, calosciowa. Warto zadbac o skórę głowy i stosowac naprawde dobre jakosciowo kosmetyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

a polecisz cos konkretnego? to bym sobie wypróbowala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

No moge ci polecic ten zestawik https://eksperciwlosow.pl/products/haircell-therapy sama mam, uzywam i bardzo sobie chwale :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto sobie zrobić badania krwi bo może brakować żelaza, witaminy D. Trzeba suplementować te składniki. Dodatkowo trzeba dbać o dietę, o dobry sen i stosować wcierki. U mnie sprawdziła się wcierka z kaminomoto zauważyłam, że po niej włosy stały się lepsze i mniej wypadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Badania to kluczowa kwestia i jak pójdziesz z tym do dermatologa czy trychologa to pierwsze co zleci właśnie podstawową morfologię i hormony. Także warto najpierw o tym pomyśleć, a następnie udać się do specjalisty w tym temacie. Ja z polecenia poszłam na badanie trychologiczne do salonu w Gdyni Laser Delux przy ul. Abrahama 74. Tam wykonane badanie kamerką jak i bardzo szczegółowy wywiad. Dowiedziałam się sporo a co więcej otrzymałam propoycje zabiegów jak i codziennej pielęgnacji. Ja widzę różnice, choć również od zawsze mam mało włosów. Jednak teraz są wzmocnione i nie wypadają. Teraz czekam jak te małe włoski będą rosły ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

Dla kobiet długie i mocne wlosy są często bardzo ważne. Więc nie dziwie się że ci przykro. Spróbuj sobie kupić taki szampon Complidermol 5α on zapobiega wypadaniu włosów. Nawet specjaliści go polecają. On ma takie specjalne ekstrakty roślinne ktore hamują przekształcanie testosteronu w DHT dzięki czemu chronią mieszki włosowe przed regresją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Słabe, łamliwe i wypadające włosy

spróbuj naturalnych kosmetyków. W wielu przypadkach rewelacyjnie sie sprawdziły i poprawiły wygląd włosów i nie tylko. Zobacz na apis-sklep.pl tam mają ogromny wybór dobrej jakości naturalnych kosmetyków w przystępnych cenach. Z pewnością zjadziesz coś co Ci pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam podobnie. Zmieniłam praktycznie cały styl zycia. Dieta to podstawa - warzywa, soki, ryyby, kasze. Odstawiłam cukier. Dużo wody. Suplementy, cynk, magnez, żelazo, olejek z wiesiołka. Z produktów to wcierki, dużo rożnych, ale najlepiej sprawdziły mi się ampułki Koxidil od Kosswell. Wcierałam regularnie co drugi dzień, delikatny masaż skóry głowy. Byłam zaskoczona efektem, trwało to stopniowo. na ten moment włosy mi praktycznie nie wypadają, mam całe mnóstwo nowych, rosną mocniejsze i wreszcie przestały się łamać :D Także polecam zabrać się za to kompleksowo ;)
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam myć się w zmiękczonej wodzie i stosować dobrej jakości szampon z odżywką. Jeśli masz twardą wodę w kranie to na stronie zmiekczaczewody.com.pl możesz zamówić świetnej jakości i bardzo wydajne urządzenia zmiękczające wodę kranową. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zbadaj sb krew pod kątem niedoborów najlepiej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie robie ale postanowiłam ze zetnę włosy i będę codziennie na noc je nawijać na ten pasek od szlafroka czy na co to te babki na tiktoku falują. Też mam kręcone ale idealnie kręcone są tylko jak wyschną naturalnie a ja nie dość że myje wieczorem to jeszcze max 2 razy w tyg. Teraz jestem fanką ciasnego koka nad karkiem z przedziałkiem na środku.
Od siebie polecam jeszcze zajrzeć sobie na stronę https://klubkosmetyczny.pl/jak-dbac-o-wlosy/ Jest tutaj artykuł o kompleksowej pielęgnacji włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypadanie włosów może być spowodowane wieloma czynnikami, od stresu po braki w diecie. Na blogu https://magiacodziennosci.com/ znajdziesz ciekawe informacje o ziołach i naturalnych metodach pielęgnacji, które mogą pomóc wzmocnić włosy. Może to być cenne źródło wiedzy dla Ciebie. Pamiętaj, że warto też skonsultować się z trychologiem. Twój blog to świetna platforma do dzielenia się takimi doświadczeniami!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...