Słabiutko jak na start

Niestety, miałem nieprzyjemniość zamiawiać w dostawie i na miejscu, bo myslałem, że może na miejscu lepiej. Nic bardziej mylnego.

Porcje mega małe, ceny wysokie, jakość jeszcze ujdzie.
Porcja Kurczaka na ostro za 24zł - mała miska sosu i w nim pływających kilka kawałeczków kurczaka i obok bardzo cienkie kruche pieczywo. Szkoda, że nie można dodać zdjęcia tu.

Problemy z dostaniem szklanki wody za darmo. Może faktycznie z kranówką to problem (bhp?) no ale ludzie, w Europie czy za oceanem stawiają wam dzbanek wody za free a na chodnikach stoją miski dla psów. Kiedy restauratorzy się u nas tego nauczą? Ludzie nie mają zamiaru płacić 300-400% więcej za wodę niż w sklepie!! I wy chcecie się utrzymać na rynku dłużej niż pół roku?

Wystrój jak typowe bistro, czyli nic oryginalnego w ostatnich czasach, wszyscy na jedno kopyto idą.

Szkoda czasu i pieniędzy.
Nie wiem, czy to ma być lokalne bistro, bo lokalizacja tak wskazuje, ale z takim podejściem i cenami to nie wróżę im dużo klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

znalazłbys sobie kobiete a nie wylewasz frustracje w interncie. nagle jednego dnia sie obudziłes i wystawiłes 5 negatywnych opinii. lecz sie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to ciekawe z tą Europą i dzbankiem wody. Mieszkam w Niemczech i tu jak ,, ży.." wszystko kosztuje nawet toalety w większości przypadków a woda w knajpie za friee to zapomnij !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0