Zaufajni Food & Cocktail Bar

Restauracje Jedzenie na telefon

Gdańsk, gen. Emila Augusta Fieldorfa 2

Ela - opinia (1) Ceny ostatnio poszły bardzo w górę, co skutecznie potrafi zniechęcić nawet... Ela Zawierziony - opinia (1) Zimne i nie dobre burgery. Nie polecam Zawierziony Pawel - opinia (1) Miejsce do którego chętnie zaglądamy, by coś zjeść. Miła i przyjazna obsługa.... Pawel
Paulina - opinia (1) W dniu dziejszym razem z koleżanką wybrałyśmy się do restauracji Zaufajni na... Paulina Aga T - opinia (1) Pyszne jedzenie. Bardzo przyjemny klimat i wystrój. Przemiła obsługa... Aga T KochaLiśmy ale (1) Dwa razy po rząd w restauracji pod stolikiem z klientami był wielki pies to... Orunianka Byłam i szczerze polecam! (1) Byłam sama, z narzeczonym czy rodzinką kilka razy i z czystym sumieniem (po... Marzenka Nie polecam (1) 2 godziny oczekiwania na dowóz posiłku. Przyjechał zimny rozwalony i... Dawid Dania dobre, ale małe porcje (1) Restaurację tę odwiedziliśmy drugi raz. Parę miesięcy temu mieliśmy... Wera niedobrze (1) musze przyznac że obsługa jest fantatyczna wyjątkowo kulturalna i przyjazna... summa pyszna lemoniada (1) polecam !!!! :) jedzenie pyszne i pięknie podane... frytki w rondelku -... Monika Srednio (2) Male porcje, mały wybór w menu, a za to ceny jak w centrum Sopotu, a nie na... Grażyna Zajeeee**ste...jedzonko (2) Naprawdę dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie . Osobiscie lubię... Monter Słabo (2) Szkoda, bo liczyłem,że pojawi się coś sensownego na kulnarnej mapie osiedla.... Ne Lipa (2) Piątek 10.11.2017 Zamówiłem makaron ze smażoną wołowiną - porcja dla dziecka,... Kucharz Słabiutko jak na start (3) Niestety, miałem nieprzyjemniość zamiawiać w dostawie i na miejscu, bo... Zirytowany europejczyk jeszcze Gorąco polecam (1) Super jedzenie, fajna atmosfera i przystępne ceny. Polecam szczególnie burgery! Tomasz Super (1) Super atmosfera, przemiła obsługa, pyszne jedzenie, nic więcej do szczęścia... ANIA Bardzo ciekawe miejsce! (1) Jestem mile zaskoczony. Przyjemne miejsce, bardzo miła obsługa, naprawdę... margrer Miłe zaskocznie:) (1) Dość odważna lokalizacja jak na takie miejsce, ale nie mnie to oceniać. Zupa... bartomelo
1