Nie jestem osobą która mega narzeka i pisze negatywne opinie ale to była dla mnie po prostu przesada. Chodze do kina rzadko, więc może coś sie zmieniło, ale:
-Popcorn mialem pomieszany (Kupiłem solony i co chwile byly jakies kawałki słodkiego), raczej to nic miłego szczególnie, że super tani nie jest
-Pare minut spóźnienia w puszczaniu samych reklam, do tego nie bylo ich na ekranie (Pierwszy raz mi sie coś takiego zdarzyło) i był tylko dźwięk. Dodatkowo ktoś obsługujący nie potrafił zgasić świateł. Dopiero jak ktoś poszedł do obsługi to po dłuższym czasie to ogarneli, tragedia.
-Nikt nie spytał mnie o to, czy chcę zniżkę (Tu oczywiście moja wina, że nie powiedzialem, ale w innych kinach pytali więc nawet tego nie wylapalem)
Sala dream to nic specjalnego, w sensie fajne to i wygodne, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Raczej więcej nie skorzystam. Nie warte tych 5 zł od osoby ale kto co lubi, tu raczej mocna kwestia gustu
Na plus miła obsługa, ale co z tego skoro nie idzie to w parze z jej jakością.
Nie wiem jak w innych kinach to teraz wygląda, ale tu reklamy trwały ponad 30 minut, a polowy nawet nie widziałem tylko słyszałem przez to, ze ktoś ich nie potrafił włączyć.