Helios Forum Gdańsk

Kina

Gdańsk, Targ Sienny 7

Klientela (1) Witam, jestem regularnym klientem kina Helios w galerii Forum. Zgadzam się z... Kazimierz Sala Dream (Gdańsk Forum) - Sala Kpin!!!!!!!!! (1) Najnowocześniejsza Sala Dream - powinna się nazywać salą KPIN . Dwa ostatnie... Karol
Szkoda pieniędzy (1) 33 zł za fotel który się nie rozkłada ... wszystkie zdjęcia sali dream... Iga
Dream to koszmar (1) Kupiłem bilety do Dream na internecie. Będąc już w kinie, ja i moja... Krzysztof Polecam (1) Bilety droższe niż w Multikinie, za to bardzo komfortowe kino z miłą obsługą Anna Bohemian Rhapsody (1) Specjalnie kupiłem bilety w sali nr 8 DREAM ( sztuka 31zł z dopłatą ) czyli... janusz sprzedaż miejsc w pierwszym rzędzie (1) sprawdziłem w multikinie, gdzie jest blisko połowę taniej, wygląda to o niebo... Piotr Dramat. (1) Podczas sobotniego seansu 06.10.2018 o 19.00 w połowie filmu zniknął obraz.... Filip zniesmaczona (1) masakra to jednym słowem można nazwać,,do kina chodzę regularnie -szkoda że... Monika Słabo (1) Nie jestem osobą która mega narzeka i pisze negatywne opinie ale to była dla... Srednio zadowlony klient Miłe i estetyczne kino lekko vintage. (1) Dzisiaj z moją klasą byłam na seansie filmu pt." Bella i Sebastian". Jestem... Catherine Ogólnie całkiem okej (1) Ogólnie kino samo w sobie jest całkiem w porządku. Obsługa miła, jednakże... Grażyna w porządku (1) Widać, że obsługa jeszcze się uczy ale myślę, że za jakiś czas będą chodzić... Laura Helios w Forum Gdańsk (1) Bardzo ładne, czyste i zadbane kino. Pracownicy dbają o porządek, są... zadowolonyklient Helios CH Forum (1) Kino jak kino, całkiem ładne i wgl, ale opinie o obsłudze chciałam napisać.... Joanna Nowy helios (1) Sale nowe czyste fotele super wygodne..i to wszystko co zachwyca. Ceny jak... Em Najlepsze kino w trójmieście (1) Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, w kinie jest bardzo czysto i jest... kinomaniak Bardzo dobre kino i wspaniałą obsluga (1) Bardzo dobre kino w centrum Gdańska gorąco polecam . Bardzo fajne kino (1) Polecam Heliosa w Forum Gdańsk. Młodzi, uśmiechnięci pracownicy, ładny... Karol