Helios Forum Gdańsk

Kina

Gdańsk, Targ Sienny 7

Monika - ocena (1) Pierwszy raz zmarzłam w kinie, było po prostu zimno - 17 grudnia, do tego... Monika Patrycja - opinia (1) Popcorn jest strasznie przesolonych . Zróbcie cos z tym , nie da się go jeść... Patrycja Niezadowolony gość - opinia (1) Spalony popcorn - nie dało sie zjeść, nie było opcji wymiany Niezadowolony gość
L. - opinia (1) Brudne fotele w sali dream. Rozsypany popcorn i tłuste plamy. L. Kamila - opinia (1) Obsługa miła, repertuar aktualizowany, bardzo wygodne fotele. Zdecydowanie... Kamila Tomek - opinia (1) Najlepsze kino w Trójmieście, super obsługa, jakość produktów barowych na... Tomek Scarlett - opinia (1) Czy wyście powariowali? Poziom nagłośnienia był nie do zniesienia. Fotele aż... Scarlett Monika - opinia (1) Sala Dream - rewelacja! W sumie wygodniej niż na kanapie w domu Monika Klientela (1) Witam, jestem regularnym klientem kina Helios w galerii Forum. Zgadzam się z... Kazimierz Polecam (1) Bilety droższe niż w Multikinie, za to bardzo komfortowe kino z miłą obsługą Anna Bohemian Rhapsody (1) Specjalnie kupiłem bilety w sali nr 8 DREAM ( sztuka 31zł z dopłatą ) czyli... janusz sprzedaż miejsc w pierwszym rzędzie (1) sprawdziłem w multikinie, gdzie jest blisko połowę taniej, wygląda to o niebo... Piotr Dramat. (1) Podczas sobotniego seansu 06.10.2018 o 19.00 w połowie filmu zniknął obraz.... Filip Słabo (1) Nie jestem osobą która mega narzeka i pisze negatywne opinie ale to była dla... Srednio zadowlony klient Miłe i estetyczne kino lekko vintage. (1) Dzisiaj z moją klasą byłam na seansie filmu pt." Bella i Sebastian". Jestem... Catherine Ogólnie całkiem okej (1) Ogólnie kino samo w sobie jest całkiem w porządku. Obsługa miła, jednakże... Grażyna w porządku (1) Widać, że obsługa jeszcze się uczy ale myślę, że za jakiś czas będą chodzić... Laura Helios w Forum Gdańsk (1) Bardzo ładne, czyste i zadbane kino. Pracownicy dbają o porządek, są... zadowolonyklient Helios CH Forum (1) Kino jak kino, całkiem ładne i wgl, ale opinie o obsłudze chciałam napisać.... Joanna Nowy helios (1) Sale nowe czyste fotele super wygodne..i to wszystko co zachwyca. Ceny jak... Em