Śladami pedofili i zabójców Prezydenta czyli Polityka, semeko i inne grupy przestępcze..

Zapraszam na rozmowę z Robertem Jaworskim ul. kotarbińskiego 7B/42 słupsk. dowiemy się czy to pionek wykorzystany przez organizacje korupcyjno przestępczo pedofilska semeko i Pryzmonta czy jeden z gwalcicieli dzieci i zabójców powiązanych z Gimnazjum nr 2 w Gdańsku i wieloma innymi.
Mirosław Dun.t
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można być świadkiem tej rozmowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedługo wybieram się do tego Pana i przeprowadzę z nim rozmowe na temat przestępstw w których uczestniczył. Kto je zlecał i kto za nie płacił ponieważ to ogromna grupa przestępcza powiązana z semeko oraz budżetowka. To miliardowe przekręty i kradzieże, zabojstwa i nie tylko. Zostanie to nagrane i opublikowane na moim kanale.
Mirosław Dun.t
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność.
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam że wiem w czym ten człowiek uczestniczył i w jaki sposób. Również wiem dla kogo ale mam nadzieje ze powie więcej niż wiem a wiem bardzo dużo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam że ten człowiek miał być przesłuchiwany w sądzie w związku z korupcyjno przestępczo pedofilska organizacja działająca na Pomorzu. W 2017 po potwierdzeniu pobytu i adresu zamieszkania cała prokuratura z policją powtórnie zintensyfikowała przestępstwa na terenie Pomorza tak jak to zrobiła w 2011 podczas przestępstw związanych z zabójstwami, pedofilia, korupcja i kradzieżami. Tam również skorumpowana policja ma dowody przestępstw na tym terenie ale dobrze płacą gwalciciele oraz semeko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...