Przedszkole Słoneczna Kraina w Gdańsku

Przedszkola

Gdańsk, prof. Michała Siedleckiego 16

mama - opinia (1) wspaniałe przedszkole, profesjonalna kadra pedagogiczna, ciekawie prowadzone... mama Co się dzieje w Słonecznej Krainie?? (2) Czy ktoś mi powie dlaczego w oddziale w Osowie są ciągłe zmiany personalne??... mama emilka WARTO! (1) Nasza przygoda z przedszkolem Słoneczna Kraina trwa drugi rok. Mam porównanie... Mama
polecam!!! podwojnie :) (1) wszystkim tym, ktorzy tak krytykuja chcialabym powiedziec, zeby byli bardziej... mama 2 przedszkolakow opinia (2) Na początek pozytywy: B. miłe przedszkolanki, wspierały dziecko podczas... Mama Przedszkolaka przedszkole osowa (2) witam drogie mamy, polecam tą placówke na osowej...moj skarb nigdy nie... drewa Najlepsze przedszkole w całym Trójmieście (1) Miałam do czynienia z wieloma przedszkolami i mogę z czystym sumieniem... Ania o to chodzi:) (1) w dzisiejszych czasach jest b. duża konkurencja i przedszkola prześcigają się... Lara zdecydowanie polecam! (1) Samo przedszkole (budynek, wyposażenie, zabawki) - normalne. Atmosfera -... wymagająca mama zadowolonego prz Osowa- nie polecam (1) Samo przdszkole (budynek), nie licząc kadry, wyposażenia i kultury, może... Mamuśka mama - opinia (2) jeżeli chodzi o przedszkole w Osowej to nie polecam, obiekt bez żadnego... mama super przedszkole (1) polecam wszystkim to przedszkole moje dziecko czuje się tak super a dla mnie... mama zadowolona super przedszkole (1) moja córka chodzi do przedszkola już rok tego na ujescisku i jest zadowolona... zadowolona mamusia mama - opinia (1) bardzo ładny obiekt niestety nie idący w parze z jakością opieki i... mama Super przedszkole (1) Bardzo polecan przedszkole na ujeścisku bo tam chodzi nasz dzecko. Bardzo... mama najlepsze przedszkole (1) polecam wszystkim to przedszkole jest super dziecko jest zadowolone, młode... mama Polecam każdemu! (1) Moje dziecko chodzi do "Słonecznej Krainy" już trzeci rok i jest to najlepsze... zadowolony tatuś Sławek super przedszkole (1) Naprawdę super przedszkole, dzieciaki nie chcą wychodzić, polecam wszystkim... beata fryzjerka dot. odziału Ujeścisko (1) dot. odziału Ujeścisko mama zadowolona mama - opinia (1) Polecam wszystkim to przedszkole, mój synek chodzi do oddziału na Ujeścisku i... zadowolona mama