Halina Raczkowska - opinia (1) Szeroki wybór kwiatów i miła obsługa. Polecam :) Halina Raczkowska Swietny pomysl na prezent! (1) Zamowilam kosz Delikatnosc na narodziny dziecka, z jedna modyfikacja. Po... Sylwia Pełna satysfakcja (1) Kilka dni temu, na dzisiaj właśnie chciałem zamówić kosz z wielokolorowymi... tonik954
Bardzo sympatyczna obsluga ! (1) Polecam z czystym sumienieniem ! Podejscie do klienta super, Naprawde mozna... Klientka Polecam (1) Korzystałam z okazji Dnia Matki 2015. Uczciwie, rzetelnie (kwiaty świeże i wg... Klientka Rewelacja (1) Świetna kwiaciarnia internetowa. Fachowa i błyskawiczna obsługa. Punktualność... Mateusz Kwiaciarnia Słonecznik (1) Od trzech lat korzystam z usług kwiaciarni Słonecznik. Ceny przystępne,... muzyka Polecam! (1) Zamówiłem kwiaty na urodziny z przesyłką i dotarły błyskawicznie. Bardzo miły... Nojas bardzo ładne kwiaty i niedrogo (1) Zamówiłam przez internet kwiaty z dostawą. Kontakt bardzo miły i szybki.... Ania Super sprzedawca (2) Pełen profesjonalizm-miła obsługa,świetny asortyment w przystępnej cenie.... Anna Jodłowska SUPER SPRZEDAWCA (1) Świetny kontakt, piękne kwiaty w przystępnej cenie-PEŁEN PROFESJONALIZM.... Anna Jodłowska REWELACJA !!!! (1) Zamówiłem kwiaty dla mojej walentynki. Zamówienie zostało szybko... Tom Polecam (1) 1 swietny kontakt mailowy 2 terminowa realizacja zamowienia 3 przystepna... Pawel.S