Żłobek Słoneczny Domek

Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 9/18

Maciej - opinia (1) Najważniejsza dla mnie jest radość mojej córeczki kiedy mówię idziemy do... Maciej Kornelia - opinia (1) żłobek na medal. Panie opiekunki i właścicielka bardzo sympatyczne. Jesteśmy... Kornelia Ewelina - opinia (1) Żłobek godny polecenia Bardzo dobra opieka oraz oferta zajęć dla dzieci.... Ewelina
Henryk - opinia (1) Wielki plus za wspaniałe podejście do dzieci i stworzenie miejsca, gdzie... Henryk Sylwia - opinia (1) Moje dziecko uczęszcza tam od dłuższego czasu muszę przyznać ze jestem bardzo... Sylwia Ola - opinia (1) Długo szukałam żłobka dla swojego dziecka i poleciła mi ich znajoma. To był... Ola Eww - opinia (1) Żłobek z prawdziwego zdarzenia. Otacza dzieci ciepłem i profesjonalną opieką,... Eww Magdalena - opinia (1) Bardzo dobry żłobek oferujący fachową opiekę oraz bogaty program zajęć... Magdalena Teresa - opinia (1) Najlepszą rekomendacją jest zadowolenie i uśmiech własnego dziecka. Teresa Weronika - opinia (1) Wspaniała kadra i zaplecze żłobka. Pierwszy synek z uśmiechem idzie... Weronika Agata - opinia (1) Trafiłam na ten żłobek z polecenia. Córeczka miała iść do innego i nie żałuję... Agata Grzegorz - opinia (1) Nasza córka uczęszczała do żłobka przez 1,5 roku. Niebawem będzie chodzić do... Grzegorz Zadowoleni rodzice! - opinia (1) Już drugie dziecko oddaje w opiekę cioć w Słonecznym Domku, to moim zdaniem... Zadowoleni rodzice! Mama - opinia (1) Synek z miłą chęcią chodzi do żłobka, a my widząc, że dobrze się tam czuje... Mama Marek - opinia (1) Bardzo fajny zlobek. Adaptacja synka przebiegla wzorowo. Kazdego dnia byla... Marek Robert - opinia (1) Miła atmosfera panująca w tym miejscu czyni naszą pociechę ciagle... Robert Kasia - opinia (1) Fajne miejsce. Super zorganizowana adaptacja. Bardzo ciekawa forma publikacji... Kasia Renata - opinia (1) Najlepszy żłobek w okolicy. Fachowa opieka, indywidualne podejście podczas... Renata Katarzyna - opinia (1) Cudowny żłobek, wspaniałe miejsce dla dzieci. Przemiła właścicielka. Żłobek... Katarzyna Aneta - opinia (1) Bardzo dobry żłobek. Widać, że właścicielka jak i opiekunki bardzo się... Aneta